USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

На порталі "Дія" покращили три будівельні послуги: Що змінилося

Більшість даних у заяві підтягуватимуться з ЄДЕССБ
Дія
Джерело: відкриті джерела

Відтепер при отриманні будівельних послуг на порталі "Дія" користувачі зможуть вносити зміни в уже подане повідомлення, а більшість даних у заяві підтягуватимуться автоматично з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Це значно прискорить подання заяви і мінімізує технічні помилки, розповіли у Міністерстві цифрової трансформації.

"З 2020 року процес отримання послуг змінювався, а зараз ми провели масштабну модернізацію, щоб користуватися сервісом стало ще зручніше. З головних змін – можливість редагувати повідомлення та виправляти технічні помилки", – йдеться в повідомленні.

Також більшість даних у заяві підтягуватимуться з ЄДЕССБ. Це прискорить подання заяви і мінімізує кількість відмов від органів контролю, причиною яких були саме технічні помилки, допущені під час внесення відомостей вручну замовниками.

На порталі "Дія" доступні три модернізовані послуги:

Послуги на основі будівельного паспорта, який визначає вимоги до розміщення та будівництва будинків, – одні з найпопулярніших серед будівельних сервісів. На порталі "Дія" майже 40% від усіх заяв на отримання послуг з будівництва пов’язані саме з цим документом.

Читайте також:
Держслужбовці отримають свою Держслужбовці отримають свою "Дію". Що це означає
В Україні створили робочу групу з будівництва укріплень В Україні створили робочу групу з будівництва укріплень
Українці можуть сплатити штраф за адмінпорушення у Українці можуть сплатити штраф за адмінпорушення у "Дії"
Україна підписала міжнародну декларацію щодо безпеки використання ШІ Україна підписала міжнародну декларацію щодо безпеки використання ШІ