USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

На Львівщині підполковник, який безпідставно зняв з військового обліку 40 людей, отримав 3 тис. гривень штрафу

На постанову ще може бути подана апеляція
військовий квиток
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Радехівський районний суд Львівщини визнав винним у перевищенні службових повноважень підполковника, який безпідставно виключив з військового обліку 40 людей. Суд призначив йому штраф у розмірі 3145 гривень. Про це повідомляє Zaxid.net.

У постанові суду, яку винесли у липні 2023 року, зазначається, що підполковник, перебуваючи на керівній посаді, за однією схемою протягом 2022 року виключив з військового обліку 40 осіб.

За даними правоохоронців, підполковник перевищив свої службові повноваження, ставив відмітки про виключення з військового обліку в особових справах та військових квитках без оформлення офіцерами запасу свідоцтв про хворобу. Таким чином людей виключили з військового обліку за станом здоров’я з можливістю виїзду за кордон.

На підполковника склали протоколи за порушення ч. 2 ст. 172-14 КУпАП (перевищення влади чи службових повноважень військовим). У суді обвинувачений визнав свою провину та не захотів надавати додаткові пояснення.

Справу розглянула суддя Орислава Семенишин, яка оштрафувала військового на 3145 гривень. На постанову ще може бути подана апеляція.

Нагадаємо, сьогодні суд обирає запобіжний захід колишньому одеському військкому, який потрапив у корупційний скандал. За попередніми даними, Борисов збагатився на війні й так званих білих квитках. За відтермінування від армії від військовозобов'язаних вимагав чималі суми.

Читайте також:
НАЗК запускає першу у світі відкриту базу даних іноземних компонентів у зброї РФ НАЗК запускає першу у світі відкриту базу даних іноземних компонентів у зброї РФ
Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними
Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим
В Україні можуть виникнути проблеми із соцвиплатами без допомоги США В Україні можуть виникнути проблеми із соцвиплатами без допомоги США