USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

Михайло Грицкан та Катерина Бужинська у Всеукраїнському благодійному турі "ВОЛЯ"

Грицкан Воля 2024
Катерина Бужинська та Михайло Грицкан
Джерело: Ukraine World News

Народна артистка України Катерина БУЖИНСЬКА та Заслужений артист України Михайло ГРИЦКАН об’єднались у Великий благодійний тур “ВОЛЯ” заради однієї мети - Перемоги України! На їхньому рахунку сотня благодійних мистецьких заходів, понад два десятки спільних концертів у рамках Великого благодійного туру "ВОЛЯ" в Європі та Україні та близько 4 млн грн. (з подій за участі артистів), спрямованих на допомогу Україні. Зібрані кошти були передані на потреби дітей,які постраждали під час війни, протезування військових, на дрони, тепловізори, на автівки для наших захисників та інші необхідні засоби.

Під час кожного концерту "ВОЛЯ" проходить благодійний аукціон, всі кошти від якого в повному обсязі передані на потреби ЗСУ.

За наказом Головнокомандувача Збройних сил України, генерала Валерія ЗАЛУЖНОГО #1636 від 23 липня 2023 р., було нагороджено Народну артистку України Катерину Бужинську та Заслуженого артиста України Михайла Грицкана відзнакою "ЗА СПРИЯННЯ ВІЙСЬКУ" після проведення першої частини Великого благодійного туру "ВОЛЯ".

У 2024 році стартує нова частина благодійного туру "ВОЛЯ". На найближчі 2 місяці у графіку туру - 20 міст і список ще буде доповнюватись. Михайло ГРИЦКАН та Катерина БУЖИНСЬКА  запрошують приєднатись до концертів у Вашому місті, щоб спільними зусиллями допомогти нашій Україні. Разом до Перемоги!

Інформаційним партнером туру є телеканал Ukraine World News.

Читайте також:
Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN "Воля". Концерт у Дніпрі, як це було
Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN "Воля". Концерт у Кропивницькому, як це було
Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN "Воля". Концерт у Кременчуці, як це було
Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN Щоденник туру Михайла Грицкана та UWN "Воля". Концерт в Києві, як це було