USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 0 5 0 (+710)
USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90

Міноборони РФ відсторонило командувача Бахмутського напрямку

Раніше Сичовий командував Західною групою ЗС РФ у Харківській області
Андрій Сичовий

Андрій Сичовий

Джерело: відкриті джерела

Інструктор російського підрозділу "Шторм Z" розповів, що Міністерство оборони РФ відсторонило генерал-лейтенанта Андрія Сичового від командування на Бахмутському напрямку. Причина – його погана робота. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) від 2 жовтня.

Повідомляється, що командувача зняли з позицій через проведення непідготовлених контратак без достатньої підтримки в районі нещодавно звільнених Кліщіївки та Андріївки в Донецькій області.

"Нинішня офіційна посада Сичового в російській армії невідома", – наголосили в ISW.

Раніше російський генерал командував Західною групою ЗС РФ у Харківській області. Він був звільнений з посади у 2022 році.

"І це є першою поміченою заявою про те, що Сичовий брав участь у військових діях в Україні з вересня 2022 року", – зазначили американські аналітики.

У серпні російське ЗМІ повідомляло, що командувач відмовляється від коментарів журналістам. У медіа припускали, що він зберіг офіційну посаду, але не хоче її розкривати.

Нагадаємо, про те, що Андрій Сичовий командував російським угрупуванням "Захід", стало відомо у липні минулого року. У лютому 2022-го проти нього ввів персональні санкції Євросоюз.

Читайте також:
Палата представників США оприлюднила текст законопроєктів про допомогу партнерам. Україні передбачено 61 млрд доларів Палата представників США оприлюднила текст законопроєктів про допомогу партнерам. Україні передбачено 61 млрд доларів
Засуджені зможуть служити не тільки на посадах рядових, а щодо служби засуджених корупціонерів триває дискусія, – Шуляк Засуджені зможуть служити не тільки на посадах рядових, а щодо служби засуджених корупціонерів триває дискусія, – Шуляк
Вихід на світовий ринок: Український виробник військових рацій Himera отримав постачальника в США Вихід на світовий ринок: Український виробник військових рацій Himera отримав постачальника в США
Влітку ЗСУ зможуть отримати український дрон Влітку ЗСУ зможуть отримати український дрон "Шмавік", який є аналогом китайського DJI Mavic. Які переваги вітчизяного коптера та скільки коштує?