USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Метро Києва вже завтра курсуватиме за новим графіком: Як ходитимуть поїзди

Потяги курсуватимуть з урахуванням нових інтервалів, які складалися залежно від завантаженості підземки
Метро
Київський метрополітен
Джерело: Вечірній Київ

У понеділок, 3 червня, поїзди метрополітену Києва почнуть курсувати за новим графіком на тлі дефіциту працівників. Про це повідомляють у Київській міській державній адміністрації.

Там розповіли, що графіки руху поїздів метрополітену складаються з урахуванням розміру пасажиропотоку та укомплектованості штату працівників підприємства, зокрема машиністів.

Тепер інтервали між поїздами становитимуть:

  • у пікові години орієнтовно три-чотири хвилини;
  • у міжпіковий – 6:00–6:30 хвилин;
  • у вихідні дні інтервали залишаються без змін – шість-сім хвилин.

"Безпека руху поїздів забезпечена. Обслуговування та ремонт рухомого складу здійснюється відповідно до встановлених регламентів", – додали в адміністрації.

Новини за темою: Ремонт моста Метро у Києві коштуватиме 2 млрд гривень: Оголошено тендер

Дефіцит працівників на київських підприємствах

Раніше у столичному метрополітені попереджали, що в метро збільшать інтервали між поїздами через дефіцит працівників.

Пізніше мер міста Віталій Кличко повідомив, що в Києві спостерігається велика нестача працівників на комунальних підприємствах. Причиною тому стала міграція та мобілізація в армію.

За даними місцевої влади, у дорожній галузі не вистачає 28–30% фахівців. Там пояснили, що причиною тому стала міграція та мобілізація в армію.

Як відомо, комунальні підприємства, зокрема й критична інфраструктура, мають можливість забронювати не більше 50 відсотків від військовозобов'язаних.

Читайте також:
Укриття у столиці за 95 млн гривень: Фірма, якій хотіли довірити будівництво, надала недостовірні дані Укриття у столиці за 95 млн гривень: Фірма, якій хотіли довірити будівництво, надала недостовірні дані
Працівник столичного банку виніс з установи 400 тисяч доларів Працівник столичного банку виніс з установи 400 тисяч доларів
Привласнив мільйони гривень, які були речовими доказами: У Києві викрили прокурора Привласнив мільйони гривень, які були речовими доказами: У Києві викрили прокурора
Австрійські міні-ТЕЦ для України: Київ закупить 15 установок вартістю понад мільярд гривень Австрійські міні-ТЕЦ для України: Київ закупить 15 установок вартістю понад мільярд гривень