USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Маск виступить на російській конференції щодо штучного інтелекту

Участь Маска може бути пов’язана з його нещодавнім оголошенням про створення нейромережі Grok
Маск
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Глава SpaceX і Tesla, мільярдер Ілон Маск може взяти участь у конференції, присвяченій штучному інтелекту, яка пройде в Росії. Про це повідомляє видання EU Reporter із посиланням на неназвані джерела.

Зазначається, що участь Маска може бути пов’язана з його нещодавнім оголошенням про створення нейромережі Grok від компанії xAI, яка має стати конкурентом ChatGPT. Нейромережу планують інтегрувати в соцмережу X (колишня Twitter), яку Маск купив у жовтні 2022 року. На конференції в Росії також будуть дослідники з Індії та Китаю, стверджує EU Reporter, вона відбудеться 22−24 листопада.

Передісторія

Маск раніше закликав "відновити нормальні відносини" з Росією, виступав за "припинення вогню" в Україні, а також просував наративи країни-агресора про те, що частина окупованих українських територій, за його версією, хоче "бути частиною Росії". Мільярдер вважає, що війна Росії проти України і війна угруповання ХАМАС проти Ізраїлю може перерости в Третю світову війну, а пріоритет Заходу – цього не допустити.

3 жовтня 2022 року Маск у Twitter запропонував користувачам проголосувати за свій варіант закінчення повномасштабної війни Росії проти України, який включав "референдуми" в тимчасово захоплених країною-агресором регіонах, "передачу" Криму Росії та гарантування його водопостачання, а також "нейтральний" статус України.

Раніше Маск виправдався за чутки, що минулого року він відключив Starlink біля Криму і цим самим зірвав операцію ЗСУ.

Читайте також:
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Попри санкції статки російських олігархів зросли, – Bloomberg Попри санкції статки російських олігархів зросли, – Bloomberg
Без РФ: Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад своєї Ради Без РФ: Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад своєї Ради
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії