USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

З 19 населених пунктів Сумщини повністю евакуювалися люди

Загалом підлягають евакуації жителі з населених пунктів 5-кілометрової зони чотирьох районів Сумщини
обстріли Сумщина
Обстріли на Сумщині, весна 2023 р.
Джерело: Укрінформ

На Сумщині з 19 населених пунктів у 5-кілометровій зоні від кордону з Росією повністю евакуювалося населення. Про це "Суспільному" повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.

В ОВА уточнили, що ці 19 населених пунктів розташовані у Новослобідській, Білопільській, Краснопільській, Шалигинській та Есманьській громадах.

Загалом підлягають евакуації жителі з населених пунктів 5-кілометрової зони чотирьох районів – 15 громад Сумщини. Загальна кількість людей складає 12 689 осіб, у тому числі 712 дітей.

Станом на початок грудня 2023 року кількість евакуйованого населення – 3679 людей, зокрема 679 дітей, які виїхали до інших громад Сумської області.

Раніше ми писали, що росіяни активізували ДРГ на Харківському, Сумському та Чернігівському напрямках.

Новини за темою: На Сумщині затримали колишнього заступника керівника громади, який працював на РФ

Також зазначалося, що останнім часом найактивнішим напрямком використання ворогом диверсантів залишається Сумська область.

Читайте також:
Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений
Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації
Rheinmetall отримав перше замовлення від України на будівництво заводу боєприпасів Rheinmetall отримав перше замовлення від України на будівництво заводу боєприпасів
Перші сім увʼязнених жінок приєдналися до лав ЗСУ Перші сім увʼязнених жінок приєдналися до лав ЗСУ