USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Гендиректором "Укрінформу" став військовий журналіст Сергій Череватий

Попередній очільник агентства Олексій Мацука знаходився на цій посаді близько півроку
Сергій Череватий
Сергій Череватий
Джерело: відкриті джерела

Наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від сьогодні, 24 травня, генеральним директором Національного інформаційного агентства "Укрінформ" призначено Сергія Череватого. Він обіймав посаду речника Східного угруповання ЗСУ. Про це повідомляє Мінкульт України.

"Національне інформаційне агентство "Укрінформ" є складовою державної системи іномовлення України. У воєнний час головним його завданням є висвітлення у міжнародному інформаційному просторі українського опору та зосередження світової уваги на питаннях підтримки нашої держави", – зазначив т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Офіційно на новій посаді Череватого представлять у понеділок, 27 травня.

Попередній очільник агентства Олексій Мацука знаходився на цій посаді близько півроку. Він подякував колегам "за чудові місяці плідної роботи". "

"Це було не просто, але все заради перемоги. Ще раз дякую за неоціненний досвід", - написав він.

Що відомо про Сергія Череватого

Полковник Сергій Череватий - фахівець зі стратегічних комунікацій, кандидат політичних наук. Від початку повномасштабного вторгнення, будучи заступником зі стратегічних комунікацій тодішнього командувача оперативно-стратегічного угруповання "Хортиця" Олександра Сирського, організував у Києві Інформаційний штаб. Після того працював речником Східного угруповання військ Збройних сил України. У січні 2024 року увійшов до складу секретаріату Національної спілки журналістів України.

30 квітня 2024 року він був призначений начальником кафедри військової журналістики Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ). Череватий замінив на цій посаді соратника Шарія Геннадія Ніколайчука.

Читайте також:
Після Шмигаля уряд може очолити жінка: У команді Зеленського визначилися з кандидатурою Після Шмигаля уряд може очолити жінка: У команді Зеленського визначилися з кандидатурою
Без позитивних новин через стосунки із Заходом і навіть кулуарні ігри: Чому Шмигаль Без позитивних новин через стосунки із Заходом і навіть кулуарні ігри: Чому Шмигаль "скис" в очах Зеленського і може піти у відставку
"Втома" від Шмигаля: Чи можлива відставка прем'єр-міністра України та уряду і що кажуть нардепи та закон?
Кабмін призначив нових заступників міністра оборони Кабмін призначив нових заступників міністра оборони