USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

БЕБ викрило службу таксі на несплаті 52 млн гривень податку

Наразі з’ясовуються всі обставини вчинення злочину та всіх причетних до цієї схеми осіб
таксі
Джерело: відкриті джерела

Детективи Бюро економічної безпеки викрили схему ухилення від сплати 52 мільйонів гривень в українському представництві всесвітньо відомого бренду таксі. Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Слідство встановило, що кошти, які іноземна компанія направляла в Україну на утримання представництва служби таксі і оплату роботи водіїв-партнерів, виводилися в незаконний спосіб готівкою.

Директор та головний бухгалтер компанії організували схему, в якій платежі здійснювалися на рахунки низки ФОПів як за неіснуючі "інформаційно-посередницькі послуги".

Бюро встановило, що це дозволило компанії уникнути сплати податків до державного бюджету у повному обсязі – 52 млн гривень.

Наразі з’ясовуються всі обставини вчинення злочину та всіх причетних до цієї схеми осіб.

Про яку службу таксі йдеться, правоохоронці не уточнюють. Проте, за даними Ain.ua, йдеться про одного з українських партнерів, з якими співпрацювала компанія Uber.

Читайте також:
Сину Байдена висунули звинувачення щодо несплати податків, – ЗМІ Сину Байдена висунули звинувачення щодо несплати податків, – ЗМІ
Зеленський схвалив підвищення податку на прибуток банків Зеленський схвалив підвищення податку на прибуток банків
У парку Межигір'я підпільно виробляли фальсифіковані продукти У парку Межигір'я підпільно виробляли фальсифіковані продукти
Ставка податку на прибуток для банків на 2023 рік, імовірно, може перевищити 50%, – Forbes Ставка податку на прибуток для банків на 2023 рік, імовірно, може перевищити 50%, – Forbes