USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Байден на тлі рішення Конгресу: Ми не можемо допустити, щоб допомога Україні була перервана

Президент США схвалив ухвалений обома палатами Конгресу проєкт продовження фінансування
Байден в Києві_3

Президент США Джо Байден в Києві, 20 лютого 2023 року

Джерело: Офіс Президента

Глава Сполучених Штатів Америки Джо Байден на тлі рішення Палати представників заявив, що Вашингтон не може допустити, щоб допомога Україні була перервана. Про це йдеться на сайті Білого дому.

"Ми за жодних обставин не можемо допустити, щоб американська підтримка України була перервана", – відреагував президент США на рішення Конгресу про тимчасове фінансування уряду, яке не враховує фінансування України.

"Я цілком сподіваюся, що спікер дотримуватиметься своєї відданості народу України і забезпечить підтримку, необхідну для допомоги Україні в цей критичний момент", – додав американський лідер.

Варто зазначити, що президент Сполучених Штатів Америки схвалив ухвалений обома палатами Конгресу проєкт продовження фінансування, спрямований на запобігання зупинки роботи уряду.

Ситуація з "шатдауном" у США

Учора Палата представників США схвалила тимчасове фінансування для уряду, що дасть змогу уникнути "шатдауну".

Законопроєкт про короткострокове фінансування передбачає допомогу в стихійних лихах, продовження федеральної програми страхування від повеней, але не допомогу Україні.

Що таке "шатдаун" і чому виникла його загроза, розповідаємо тут.

Читайте також:
Ексдиректор ЦРУ пояснив, що заважало Україні здійснити прорив влітку Ексдиректор ЦРУ пояснив, що заважало Україні здійснити прорив влітку
Окупанти брешуть про Окупанти брешуть про "активну оборону" в Авдіївці, – ISW
У США запровадили санкції проти танкерів, що транспортують нафту РФ У США запровадили санкції проти танкерів, що транспортують нафту РФ
Можна судити: У США дозволили притягти Трампа до відповідальності за штурм Капітолію Можна судити: У США дозволили притягти Трампа до відповідальності за штурм Капітолію