USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

АРМА передала в управління "Укрнафті" мережу АЗС, нафтобази і транспортні засоби, що належали російській "Татнафті"

Компанія буде відновлювати роботу АЗС
Татнафта
Джерело: Лівий берег

Кабінет міністрів України за пропозицією АРМА та Міненерго прийняв рішення про передачу в управління державній компанії близько 100 АЗС, нафтобази та низку транспортних засобів, які належать російській "Татнафті". Про це повідомляє пресслужба АРМА.

Управителем арештованих активів, які знаходяться в Харківській та Полтавській областях, стала найбільша нафтогазодобувна компанія України "Укрнафта".

Компанія буде займатися відновленням роботи автозаправних комплексів та забезпеченням доходів бюджету від їх комерційного використання.

Нагадаємо, ми писали, що на початку серпня АРМА повідомило про розірвання договорів з ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг" щодо управління заарештованою мережею АЗС Glusco олігарха Віктора Медведчука. Серед причин розірвання договору в АРМА називають систематичне надання недостовірної інформації про доходи, які управитель отримував від використання автозаправок та нафтобаз.

ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг", яке є дочірньою компанією державної НАК "Нафтогаз України", всі звинувачення зі сторони Агентства відкидає. У травні 2022 року АРМА визначила компанію управителем мережі АЗС Glusco. "Нафтогаз" запустив новий бренд U.GO на базі заарештованих АЗС.

Читайте також:
За вересень ціна на пальне в середньому зросла майже на 2,5 гривні: Огляд ринку За вересень ціна на пальне в середньому зросла майже на 2,5 гривні: Огляд ринку
АРМА і АРМА і "Укрнафта" підписали договір управління мережею АЗК Glusco
У світі зростає дефіцит дизельного палива, – Bloomberg У світі зростає дефіцит дизельного палива, – Bloomberg
"Укрнафта" стала управителем активів компанії Glusco