USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Адвокат Кропачова: Звинувачення на адресу бізнесмена необґрунтовані, затримання проведено незаконно

Адвокати планують подати скаргу на його затримання
Кропачов_6

Віталій Кропачов

Джерело: UWN

Адвокати бізнесмена Віталія Кропачова вважають його затримання незаконним та планують подати скаргу на його затримання. Про це в коментарі TAK TV заявив адвокат Віталія Кропачова Олександр Салазський.

"Плануємо подати скаргу на затримання, оскільки ми вважаємо, що затримання було протизаконним. У слідчих на затриманні була відсутня ухвала слідчого судді на затримання, – заявив адвокат. – Звинувачення на адресу бізнесмена необґрунтовані. В мене таке враження, що усі статті в Кримінальному кодексі, які вони побачили, вони включили в цей документ (обвинувачення, – ред.). Навіть ті, які між собою абсолютно не стикуються, наприклад, доведення до банкрутства державного підприємства, до якого Віталій Кропачов немає жодного відношення", – додав Олександр Салазський.

Нагадаємо, 17 травня під час ділової зустрічі в одному з готелів Києва правоохоронні органи та прокуратура затримали українського бізнесмена, власника медіапроєкту Ukraine World News Віталія Кропачова.

Інформацію про затримання першими оприлюднили Телеграм-канали із сумнівною репутацією. Яким чином фото з місця затримання опинилися на цих ресурсах – невідомо.

Читайте також:
Сторона обвинувачення абсолютно не зацікавлена у встановленні об'єктивної істини, - адвокат про справу проти ТОВ Сторона обвинувачення абсолютно не зацікавлена у встановленні об'єктивної істини, - адвокат про справу проти ТОВ "Краснолиманське"
Державна шахта Державна шахта "Краснолиманська" винна ТОВ "Краснолиманське" 800 млн грн. Втім, за це правоохоронці чомусь мовчать
Кропачов: Ми залучили американську компанію, щоб в США побачили фальсифікацію справи прокуратурою Кропачов: Ми залучили американську компанію, щоб в США побачили фальсифікацію справи прокуратурою
Справа Віталія Кропачова: Бізнесмену продовжили строки тримання під вартою без права внесення застави Справа Віталія Кропачова: Бізнесмену продовжили строки тримання під вартою без права внесення застави