НБУ
46.11
Готівка
46.70

Золота медаль Магучіх і дві бронзи від Геращенко та Кохана: Як Україна піднялася в медальному заліку Олімпіади

Україна піднялася в заліку в топ-20
Джерело: відкриті джерела

Українські спортсмени продовжують представляти Україну на літніх Олімпійських іграх у Парижі. Учора легкоатлетам вдалося здобути три медалі, що дало змогу піднятися в топ-20 загального медального заліку.

Стрибки у висоту

Україну в цьому виді спорту у фінальному етапі представили дві спортсменки – світова рекордсменка Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко.

Загалом стрибки відбулися не на захмарній висоті, і золоту медаль Магучіх вдалося вибороти на планці у 2 метри за її світового рекорду 2.10 м.

Водночас Геращенко не змогла стрибнути вище 1.95 і удостоїлася бронзової медалі.

Новини за темою: Зантарая: В нашій країні йде війна, підготовка до Олімпійських ігор була дуже важка

Метання молота

Ще одну бронзу приніс український легкоатлет Михайло Кохан, який у фіналі показав третій результат, метнувши молот на 79,39 м.

Варто зауважити, що для всіх вчорашніх українських призерів це була перша олімпійська медаль у кар'єрі.

Медальний залік

У загальному заліку Україна піднялася на 17-те місце. Наразі у нашої країни 6 нагород – 2 золота, 1 срібло і 3 бронзи.

На першому місці йдуть США, за ними – Китай. Третє місце за французами.

Але вже протягом найближчих днів українська команда може поповнитися новими медалями. Зокрема, 7 серпня український боксер Олександр Хижняк проведе фінальний поєдинок проти представника Казахстану Нурбека Оралбая.

Також у понеділок на українців чекає щонайменше два фінали на Олімпіаді:

• Кульова стрільба, фінал: Павло Коростильов – 10:30.
  • Спортивна гімнастика, паралельні бруси, фінал: Ілля Ковтун, Олег Верняєв – 12:45.

Нагадаємо, у суботу Україна виграла перше золото на Олімпіаді-2024. Жіноча збірна з фехтування перемогла Південну Корею.