Втрати росіян: 6 5 9 2 2 0 (+1280)
USD
НБУ
41.22
Готівка
41.45
EUR
НБУ
45.52
Готівка
45.90

Охочі потрапити до кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях зможуть перекваліфікуватися, - Верещук

Наразі процес підготовки кадрів набуває конкретних обрисів

Віцепремʼєрка, міністерка з питань тимчасово окупованих територій Ірина Верещук

Джерело: Офіс Президента

Охочі потрапити до кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях зможуть перекваліфікуватися. Про це заявила віцепрем’єрміністр, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

За словами чиновниці, наразі процес підготовки кадрів набуває конкретних обрисів.

"Нещодавно з керівництвом Луганщини та Донеччини провели нараду, де обговорювали першочергові кроки зі стабілізації та реінтеграції цих областей після їхньої деокупації. Крім того, Рада національної безпеки і оборони працює над оновленням стратегії реінтеграції Криму. У III – IV кварталі цього року РНБО має винести цей документ на обговорення і подальше голосування", - пояснила Верещук.

І закцентувала на тому, що в Україні є території, які вже понад 9 років перебувають у тимчасовій окупації. І той кадровий резерв, який поїде туди працювати, "має бути відповідно підготовлений".

"Уже зараз Нацагентство з питань державної служби приймає заявки від всіх охочих: можна зареєструватися на сайті та створити електронний кабінет. Так, разом формуватимемо кадровий резерв для роботи на деокупованих територіях. Власне, у разі потреби можна також перекваліфікуватися: наші виші вже презентували унікальні магістерські програми для підготовки кадрового резерву з питань реінтеграції", – резюмувала віцепрем’єрка.

В Україні бюджетникам на небезпечних територіях підвищили оклади

У квітні в Україні працівникам державних органів, які працюють на територіях, де тривають активні чи можливі бойові дії, підвищили рівень оплати праці. Постанову, розроблену Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій за дорученням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ухвалили на засіданні Кабміну, повідомляють на сайті Мінреінтеграції.

Так, збільшення посадового окладу передбачили у два чи в півтора раза працівникам, які працюють в умовах ризику для життя і здоров’я.

Для працівників державних органів на територіях активних бойових дій посадові оклади визначили з урахуванням коефіцієнта 2, а на територіях можливих бойових дій – з урахуванням коефіцієнта 1,5. Такі ж коефіцієнти в уряді рекомендували встановлювати й органам місцевого самоврядування.

Новини за темою: Жителям звільнених територій вже виплатили понад 323 млн гривень фінансової допомоги
Читайте також:
Заборонити російську мову на перервах у школі: Нардепка ініціювала законопроєкт
Без гендерного поділу: Учні та учениці старших класів вчитимуться разом на уроках "Захист України"
Школи у 10 областях отримають до 300 тисяч гривень від ЮНІСЕФ
В Україні реформують старшу школу. Новації мають запрацювати з 2027 року