USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

"Заробляли" мільйони на будівництві: Викрито посадовця Одеської ОВА та його спільників

Посадовець Одеської ОВА розробив і втілив схему привласнення бюджетних коштів на будівництві амбулаторій
посадовець Одеської ОВА - розкрадання коштів_2
Правоохоронці викрили злочинну схему посадовця Одеської ОВА
Джерело: Офіс Генерального прокурора

За процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру організатору злочинної схеми та п’ятьом його співучасникам за фактом розкрадання бюджетних коштів та їх легалізації. Про це інформує пресслужба Офісу генпрокурора.

Слідство встановило, що організатор – керівник одного з підрозділів Одеської обласної державної адміністрації розробив план привласнення бюджетних коштів під час будівництва об’єктів соціальної інфраструктури на території Одещини – йдеться про шість амбулаторій сімейної медицини.

До своєї схеми посадовець залучив ще п'ятьох знайомих, у тому числі двох екскерівників одного з управлінь Одеської облдержадміністрації. Для участі в тендері підозрюваний задіяв підприємство одного зі співучасників, формальним керівником якого була підконтрольна йому особа, тим самим забезпечивши безперешкодне укладення договорів підряду.

Після отримання підприємством авансових платежів на роботи, підозрювані їх більшою мірою привласнили. На залишені кошти виконали будівельно-монтажні роботи не в повному обсязі, знижуючи при цьому понесені витрати для створення видимості добросовісного виконання договірних зобов’язань.

Надалі спільники надали до управління ОДА сфальсифіковані акти виконаних робіт із внесеними до них видами робіт, які фактично не проводились, та витратами на матеріали, які не використовувались. Таким чином завищили їхній обсяг на понад 7,5 млн гривень.

Частину коштів співучасники легалізували шляхом придбання нового автомобіля.

Чотирьом учасникам організованої злочинної групи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави. Стосовно посадовця ОДА і ще одного спільника наразі вирішується питання.

Читайте також:
У парку Межигір'я підпільно виробляли фальсифіковані продукти У парку Межигір'я підпільно виробляли фальсифіковані продукти
За 10 місяців 2023 року в Україні сталося майже 20 тис. ДТП із загиблими та травмованими За 10 місяців 2023 року в Україні сталося майже 20 тис. ДТП із загиблими та травмованими
Закупили неякісну військову форму для добровольчого формування: На Київщині судитимуть голову ОТГ Закупили неякісну військову форму для добровольчого формування: На Київщині судитимуть голову ОТГ
Матір-виховательку будинку сімейного типу на Київщині підозрюють у знущанні з дітей Матір-виховательку будинку сімейного типу на Київщині підозрюють у знущанні з дітей