USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

ЄБРР надає кредит Дніпру на 25 млн доларів для розв'язання проблем, пов’язаних з напливом переселенців

Водночас Дніпро та його ключові комунальні підприємства серйозно постраждали від війни
Місто Дніпро
Джерело: відкриті джерела

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає кредит у розмірі 25 мільйонів євро Дніпру для розв'язання проблем з напливом переселенців. Про це йдеться в офіційному повідомленні ЄБРР 4 липня.

"Кредит допоможе забезпечити безперебійне надання життєво важливих муніципальних послуг у місті, яке зазнало напливу біженців внаслідок війни", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що Дніпро - четверте за величиною місто України з населенням близько мільйона осіб. Проте за останні місяці ця цифра ще більше зросла внаслідок постійного напливу внутрішньо переміщених осіб.

"З початком війни місто стало природним пунктом призначення для біженців через свою роль головного економічного центру на південному сході України", - зазначають в ЄБРР.

Водночас Дніпро та його ключові комунальні підприємства серйозно постраждали від війни й з усіх сил намагаються підтримувати повсякденне функціонування.

Новини за темою: ЗАЕС втратила підключення до основної зовнішньої лінії електропередач, - МАГАТЕ

"Надзвичайні кошти забезпечать безперервне надання комунальних послуг зростаючому населенню міста. Таким чином, вони заповнять прогалину, створену складною економічною ситуацією в країні, коли місцеві кредитори не в змозі забезпечити таке середньострокове фінансування", - зазначають в ЄБРР.

Допомога містам від ЄБРР

Це вже друге місто за кілька місяців, яке отримало підтримку ліквідності після Львова наприкінці минулого року.

ЄБРР є найбільшим інституційним інвестором в Україні. Лише у 2022 році він спрямував 1,7 млрд євро та мобілізував ще 200 млн євро підтримки від фінансових установ-партнерів.

Банк зобов'язався надати Україні фінансування у розмірі 3 млрд євро до кінця 2023 року.

Читайте також:
У Дніпрі затримали зловмисників, які купували зброю для подальшого продажу У Дніпрі затримали зловмисників, які купували зброю для подальшого продажу
ЗСУ контролюють уже 10 кв. км на лівому березі Дніпра, – ISW ЗСУ контролюють уже 10 кв. км на лівому березі Дніпра, – ISW
ЄБРР очікує, що інвестиції в Україну залишаться на рівні близько 1,5 млрд євро на рік, – Рено-Бассо ЄБРР очікує, що інвестиції в Україну залишаться на рівні близько 1,5 млрд євро на рік, – Рено-Бассо
У Дніпрі викрили поліцейських, які відмазали банду псевдотероборонівців У Дніпрі викрили поліцейських, які відмазали банду псевдотероборонівців