USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Ворог готується взяти реванш і вийти на кордони Донецької та Луганської областей

На Бахмутському напрямку тривають запеклі бої
окупанти росіяни
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Ворог не полишає свої плани вийти на кордони Донецької та Луганської областей та вперто готується взяти реванш і перехопити оперативну ініціативу. Про це поінформував командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

На Куп'янському напрямку противник завершує підготовку штурмових загонів, щоденно обстрілює наші позиції з артилерії та мінометів.

На Лиманському напрямку продовжується заміна військ на частини 25-ї армії, які сформовані та перекинуті з території РФ.

На Бахмутському напрямку тривають запеклі бої, ворог намагається утримати займані позиції, але наші підрозділи героїчно крок за кроком вибивають загарбників з рідної землі.

"Спільно з командирами ОТУ, бригад були розглянуті всі можливі варіанти дій противника і прийняті найбільш ефективні управлінські рішення. Основне наше завдання – забезпечити надійну оборону, не допустити втрату займаних рубежів та позицій на Куп'янському і Лиманському напрямках, а також успішно просунутись вперед та вийти на визначені рубежі на Бахмутському напрямку", – йдеться в повідомленні.

Водночас Генштаб зазначає, що Сили оборони мали успіх у напрямку Роботине – Новопрокопівка – закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявлених цілях противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

Читайте також:
Люди важливі, але це не значить, що можна подарувати росіянам 30% нашої землі, – Зеленський Люди важливі, але це не значить, що можна подарувати росіянам 30% нашої землі, – Зеленський
Росіяни вбили в Україні 562 дитини Росіяни вбили в Україні 562 дитини
Окупанти захопили село Прогрес на Донеччині, – DeepState Окупанти захопили село Прогрес на Донеччині, – DeepState
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення