USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Військовослужбовці, які втратили близьких на війні, мають право на звільнення: Зеленський підписав закон

Раніше було звільнено від мобілізації тих, хто втратив на війні близьких родичів, але це не стосувалося звільнення зі служби військових
Зеленський підписав
Джерело: Офіс Президента

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про розширення підстав звільнення з військової служби деяких категорій громадян в період воєнного стану. Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради.

Цими змінами передбачено, що звільнитися з військової служби можуть військовослужбовці, якщо їхні близькі родичі загинули чи зникли безвісти під час війни.

Зокрема, з військової служби можуть звільнитися військові, "якщо їхні близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану".

Раніше було звільнено від мобілізації тих, хто втратив на війні близьких родичів, але це не стосувалося звільнення зі служби військових.

У пояснювальній записці вказано, що ухвалення даного законопроєкту сприятиме відновленню принципу справедливості, адже пропонується аналогічним чином врахувати інтереси військовослужбовців.

Читайте також:
Що таке пробаційний нагляд і чим він відрізняється від умовного терміну: Пояснення адвоката Що таке пробаційний нагляд і чим він відрізняється від умовного терміну: Пояснення адвоката
ВМС і ГУР повернули додому двох десантників, які понад півтора року були в окупації ВМС і ГУР повернули додому двох десантників, які понад півтора року були в окупації
В Україні створений міжнародний Альянс оборонних індустрій В Україні створений міжнародний Альянс оборонних індустрій
Перші танки Abrams уже доставили в Україну, – Зеленський Перші танки Abrams уже доставили в Україну, – Зеленський