USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 1 3 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Війна переходить у стадію війни на виживання, – Мінфін

Видатки сектора безпеки і оборони цього року становлять 1,6 трлн гривень
Податок
Джерело: відкриті джерела

Війна переходить у стадію війни на виживання: виживе той, хто витримає цей марафон. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко, передає Forbes.

"Ситуація з фінансуванням бюджету на наступний рік зараз є невизначеною, ніхто нікому ще нічого не гарантував", – сказав Марченко, додавши, що подібна ситуація була і минулого року. 

Міністр наголосив, що видатки сектора безпеки і оборони цього року становлять 1,6 трлн гривень і вони будуть профінансовані в повному обсязі.

"Це більше, ніж податки, які ми збираємо, і тому ми постійно в досить складному становищі, шукаємо додаткові джерела, щоб профінансувати ці додаткові видатки", – сказав він. 

Зазначається, що військові просять у пʼять разів більше, але можливості у стільки ж разів збільшити податки немає. "Можемо дозволити бюджет сектора безпеки та оборони такий, який є, утримуємо цей сектор дуже великими зусиллями".

Раніше Марченко пояснив, чи можливе в Україні зниження податків.

Читайте також:
Операція Операція "Бариня": ГУР завербувало російського офіцера, який привів у полон солдатів РФ
Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів
Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову? Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову?
Через гуманітарний коридор з РФ з початку серпня повернулося майже 10 тисяч українців Через гуманітарний коридор з РФ з початку серпня повернулося майже 10 тисяч українців