USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

В Україні запрацював додаток, створений для пошуку дітей

З початку війни до поліції надійшло понад 11 тисяч заявок про зникнення дітей
Депортація діти

Окупанти депортували тисячі українських дітей

Джерело: відкриті джерела

В Україні запрацював мобільний додаток, створений для пошуку дітей, – Reunite Ukraine. Про це повідомляє пресслужба Одеської районної військової адміністрації.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України до органів поліції надійшло понад 11 тисяч звернень щодо зникнення дітей. Наразі в активному розшуку – 381 дитина.

"Основною функцією мобільного додатку Reunite Ukraine є те, що це універсальний інструмент для пошуку дітей, з якими було втрачено зв'язок, а також для повернення членів родин, які були внутрішньо переміщені, були змушені виїхати за межі України або незаконно депортовані до Росії, Білорусі чи тимчасово окупованих територій України", – зазначає начальник Служби у справах дітей Одеської РВА Мілена Фоміна.

Для цього необхідно завантажити безкоштовний додаток Reunite Ukraine в App Store або Google Play.

Створити профіль, додавши інформацію та фотографії про себе та свою родину, зокрема тієї особи, яка розшукується. Чим більше інформації завантажується, тим ефективнішим є пошук.

Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine співставить ваші дані із даними членів вашої родини, коли вони також створять профілі. У разі збігу інформації між двома профілями працівники поліції здійснюють їх перевірку.

Особи, дані яких збігаються в додатку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.

Читайте також:
Люди важливі, але це не значить, що можна подарувати росіянам 30% нашої землі, – Зеленський Люди важливі, але це не значить, що можна подарувати росіянам 30% нашої землі, – Зеленський
Росіяни вбили в Україні 562 дитини Росіяни вбили в Україні 562 дитини
Окупанти захопили село Прогрес на Донеччині, – DeepState Окупанти захопили село Прогрес на Донеччині, – DeepState
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення