USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

Україна отримає від Нідерландів понад 100 мільйонів євро на відновлення й реформи

Це вже третій пакет підтримки від Нідерландів у 2023 році
Нідерланди
Джерело: відкриті джерела

Нідерланди виділяють третій пакет підтримки для України на 102 мільйони євро. Гроші передбачені на інвестиції, відновлення та реформи. Про це йдеться на Урядовому порталі Нідерландів.

Зазначається, що з цього пакету 60 мільйонів євро підуть на підтримку голландських компаній, які хочуть зробити свій внесок у відбудову країни. 

"Ці гроші призначені для страхування експортних кредитів для покриття платіжних ризиків інвестицій і операцій в країні", - ідеться у повідомленні. 

30 мільйонів євро передбачені на допомогу для підготовки до зими. Гроші будуть спрямовані на закупівлю газу та постачання деталей для електромереж. 

"Решта суми піде на підтримку деокупованих територій та до Міжнародного валютного фонду, який допомагає Україні у впровадженні реформ", - зазначають на порталі.

У повідомленні також наголошують, що новий пакет підтримки базується на оцінці потреб української влади, Світового банку та Європейської комісії.

Новини за темою: Нідерланди та Данія зобов'язалися передати F-16 Україні. Скільки літаків отримають ЗСУ

Раніше ми повідомляли, що Нідерланди виділяють Україні пакет допомоги на 274 мільйони євро.

Зазначалося, що це частина зарезервованих урядом Нідерландів коштів на підтримку України.

Читайте також:
В одному із ТЦК Тернопільщини посадовці на ухилянтах у місяць заробляли від 100 до 150 тис. доларів В одному із ТЦК Тернопільщини посадовці на ухилянтах у місяць заробляли від 100 до 150 тис. доларів
Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений
Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації
Рада ЄС схвалила виділення першого траншу Україні в понад чотири мільярди євро у межах Ukraine Facility Рада ЄС схвалила виділення першого траншу Україні в понад чотири мільярди євро у межах Ukraine Facility