USD
НБУ
36.57
Готівка
37.80
EUR
НБУ
38.87
Готівка
41.10
Втрати орків: 2 7 6 6 7 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.80
EUR
НБУ
38.87
Готівка
41.10

У США анонсували зміни на українському фронті, коли ЗСУ розгорнуть усі сили

На думку держсекретаря США Ентоні Блінкена, ще занадто рано судити про успіхи контрнаступу України
блінкен
Джерело: відкриті джерела

Державний секретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен заявив, що ще занадто рано судити про успіхи контрнаступу Збройних сил України, а змін на фронті варто очікувати, коли ЗСУ розгорнуть усі сили. Про це він сказав на форумі Aspen Security Forum.

"Ми з самого початку говорили, що це буде важко. Ви, напевно, чули, і багато людей говорили про те, що росіяни підготували серйозні й укріплені лінії захисту. Українці пробиваються через них", - заявив він.

Як зазначив Блінкен, українці, які вже звільнили половину територій, що їх від початку війни захопили росіяни, "мають уже все для успіху", тому що вони "борються за свою землю, за свою країну, за своє майбутнє, за свою свободу".

"І коли вони розгорнуться і почнуть діяти, всі сили, які були навчені за останні місяці, обладнання, яке надали їм ми і приблизно 50 країн, я думаю, все це матиме суттєве значення і призведе до змін", - заявив держсекретар США.

Приблизно про те саме сказав і радник Білого дому з нацбезпеки Джейк Салліван, також виступаючи в Аспені.

"Україна має у своєму розпорядженні значні обсяги сил, які вона ще не направила в бій. Вона намагається вибрати момент, коли направлення цих сил у бій матиме максимальний ефект на полі бою", - вважає радник Байдена.

Нагадаємо, раніше командувач сухопутних військ України Олександр Сирський уперше підтвердив, що основні сили його наступального резерву ще не введено в бій на фронті. 

Сирський сказав, що Генштаб РФ передбачав, де сили України будуть найнебезпечнішими, проте ЗСУ зараз шукають смертельно слабкі місця в їхній обороні.

Читайте також:
В Україні планують розпочати виробництво бойових машин піхоти ASCOD В Україні планують розпочати виробництво бойових машин піхоти ASCOD
Для жінок-медиків, які з жовтня стануть на військовий облік, не буде жодних змін в умовах виїзду за кордон, – МОЗ Для жінок-медиків, які з жовтня стануть на військовий облік, не буде жодних змін в умовах виїзду за кордон, – МОЗ
У ДПСУ пояснили, що чекатиме чоловіків-ухилянтів при поверненні додому У ДПСУ пояснили, що чекатиме чоловіків-ухилянтів при поверненні додому
Росія хоче знову приєднатися до Ради ООН з прав людини, – ЗМІ Росія хоче знову приєднатися до Ради ООН з прав людини, – ЗМІ