USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

У Києві змінюється спосіб оплати проїзду у транспорті: На які нововведення очікувати?

Зміниться система списування грошей при оплаті за проїзд банківською карткою у громадському транспорті
Автобус
Джерело: відкриті джерела

В Києві з 4 жовтня зміниться система списування грошей при оплаті за проїзд банківською карткою у громадському транспорті. Тепер під час оплати проїзду банківською карткою будуть об’єднуватися кожні два платежі. 

Нововведення торкнуться як мешканців столиці, так і гостей Києва, розповідають в "Київ Цифровий".

Тепер під час оплати проїзду банківською карткою кожні два платежі будуть об'єднуватися. Тобто, якщо ви оплачуєте проїзд коштами з пластикової банківської картки, Apple Pay або Google Pay, оплата списується за кожні дві поїздки протягом дня. Якщо оплатити проїзд банківською карткою лише один раз, тоді оплата спишеться в кінці дня – після 21:00.

При оплаті проїзду банківською карткою вам необхідно буде сказати контролеру останні чотири цифри номера картки. Якщо ви оплатили проїзд через Apple або Google Pay, – назвіть чотири останні цифри віртуального рахунку в Wallet.

Втім, варто враховувати, що банківською карткою можна заплатити лише за одного пасажира. Тому, якщо ви подорожуєте з близькими, скористайтеся пластиковою транспортною картою або QR-квитками.

Що буде з QR-квитками та транспортними картами?

Оплата QR-квитками та поїздками на транспортних картах залишається без змін. Скануйте транспортну карту або QR-квиток на валідаторі – за кілька хвилин запис про використання з’явиться в застосунку.

Якщо оплачуєте проїзд QR-квитком або пластиковою транспортною картою, контролер під час перевірки просканує їх своїм зчитувальним пристроєм.

До речі, в КМДА раніше наголошували, що підвищення цін на проїзд у громадському транспорті Києва до закінчення воєнного стану не буде.

"Питання перегляду цін на проїзд у громадському транспорті Києва можливе тільки після нашої перемоги і початку відновлення та розвитку всіх сфер життєдіяльності міста, зокрема й громадського транспорту. Не піднімати ціну на проїзд – чітка позиція мера міста і моя також", – сказав очільник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор.

Варто зазначити, що перед цим Кандибор уточнив, що реальна вартість однієї поїздки в київському громадському транспорті становить 30 гривень.

Читайте також:
Обмотав поліетиленовою плівкою і викинув тіло у воду: У Києві через сварку товариш вбив військового Обмотав поліетиленовою плівкою і викинув тіло у воду: У Києві через сварку товариш вбив військового
Чотирьох суддів Київського апеляційного суду викрили на хабарі Чотирьох суддів Київського апеляційного суду викрили на хабарі
СБУ знешкодила рейдерську банду, яка хотіла захопити паркувальний бізнес у Києві СБУ знешкодила рейдерську банду, яка хотіла захопити паркувальний бізнес у Києві
У Києво-Печерській лаврі представили колекцію У Києво-Печерській лаврі представили колекцію "скіфського золота". Фото, відео