USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

У Києві змінюється спосіб оплати проїзду у транспорті: На які нововведення очікувати?

Зміниться система списування грошей при оплаті за проїзд банківською карткою у громадському транспорті
Автобус
Джерело: відкриті джерела

В Києві з 4 жовтня зміниться система списування грошей при оплаті за проїзд банківською карткою у громадському транспорті. Тепер під час оплати проїзду банківською карткою будуть об’єднуватися кожні два платежі. 

Нововведення торкнуться як мешканців столиці, так і гостей Києва, розповідають в "Київ Цифровий".

Тепер під час оплати проїзду банківською карткою кожні два платежі будуть об'єднуватися. Тобто, якщо ви оплачуєте проїзд коштами з пластикової банківської картки, Apple Pay або Google Pay, оплата списується за кожні дві поїздки протягом дня. Якщо оплатити проїзд банківською карткою лише один раз, тоді оплата спишеться в кінці дня – після 21:00.

При оплаті проїзду банківською карткою вам необхідно буде сказати контролеру останні чотири цифри номера картки. Якщо ви оплатили проїзд через Apple або Google Pay, – назвіть чотири останні цифри віртуального рахунку в Wallet.

Втім, варто враховувати, що банківською карткою можна заплатити лише за одного пасажира. Тому, якщо ви подорожуєте з близькими, скористайтеся пластиковою транспортною картою або QR-квитками.

Що буде з QR-квитками та транспортними картами?

Оплата QR-квитками та поїздками на транспортних картах залишається без змін. Скануйте транспортну карту або QR-квиток на валідаторі – за кілька хвилин запис про використання з’явиться в застосунку.

Якщо оплачуєте проїзд QR-квитком або пластиковою транспортною картою, контролер під час перевірки просканує їх своїм зчитувальним пристроєм.

До речі, в КМДА раніше наголошували, що підвищення цін на проїзд у громадському транспорті Києва до закінчення воєнного стану не буде.

"Питання перегляду цін на проїзд у громадському транспорті Києва можливе тільки після нашої перемоги і початку відновлення та розвитку всіх сфер життєдіяльності міста, зокрема й громадського транспорту. Не піднімати ціну на проїзд – чітка позиція мера міста і моя також", – сказав очільник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор.

Варто зазначити, що перед цим Кандибор уточнив, що реальна вартість однієї поїздки в київському громадському транспорті становить 30 гривень.

Читайте також:
Знесення садиби Зеленських: За справу взялася прокуратура Знесення садиби Зеленських: За справу взялася прокуратура
Понад 14 млн грн збитків під час ремонту дороги: Директор Понад 14 млн грн збитків під час ремонту дороги: Директор "Київавтодору" отримав підозру
Турецька компанія Onur відремонтує міст Метро в Києві за 2 млрд грн Турецька компанія Onur відремонтує міст Метро в Києві за 2 млрд грн
Представники МВФ прибули до Києва для переговорів: Починають зустрічі з представниками влади Представники МВФ прибули до Києва для переговорів: Починають зустрічі з представниками влади