USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

У Грузії затримали бійця, який воював добровольцем за Україну

Хмаладзе затримали за вигаданою причиною
Надім Хмаладзе
Надім Хмаладзе
Джерело: відкриті джерела

Міністерство внутрішніх справ Грузії затримало Надіма Хмаладзе, який воював в Україні на боці ЗСУ. Про це 9 березня повідомила грузинська служба "Радіо Свобода".

Зазначається, що Хмаладзе прибув до Тбілісі 6 березня. На в'їзді до Грузії його без пояснень довго тримали на паспортному контролі. Уже в місті Хмаладзе помітив за собою стеження.

"Він вважає, що це були співробітники кримінальної поліції, які пізніше затримали його", – зазначив адвокат Торніке Бакрадзе.

Вже 8 березня близько 16:00 Хмаладзе був затриманий на площі Свободи у Тбілісі за звинуваченням у непокорі поліції та хуліганстві.

"Ані він, ані я не бачили протоколу затримання. Йому в усній формі сказали, що йдеться про словесні образи, що важко довести – на момент затримання він не міг скоїти злочин, він давав інтервʼю журналісту", – розповів адвокат.

Надім Хмаладзе одним із перших грузинських добровольців вирушив до України та брав активну участь у бойових діях проти Росії.

Відносини української та грузинської влади

Віцепрем'єр Тея Цулукіані заявила, що Грузія, на відміну від інших країн, не буде надавати Україні жодної військової допомоги.

До цього Грузія відмовила Україні у поверненні комплексів "Бук". Грузинські чиновники заявили, що отримали військову техніку від Києва "не безоплатно", а за "секретною угодою" у 2007 році.

Читайте також:
Намагався привласнити 4 мільйони гривень на закупівлі запчастин для літаків Су-27: Викрито очільника оборонного заводу Намагався привласнити 4 мільйони гривень на закупівлі запчастин для літаків Су-27: Викрито очільника оборонного заводу
НАЗК запускає першу у світі відкриту базу даних іноземних компонентів у зброї РФ НАЗК запускає першу у світі відкриту базу даних іноземних компонентів у зброї РФ
Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними
Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим