USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Турецьке судно підірвалося на міні в Чорному морі

Це був один із перших інцидентів за кілька місяців, пов’язаних із наїздом судна на морську міну
Kafkametler судно корабель
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Вантажне судно під прапором Туреччини натрапило на міну в четвер, 5 жовтня, у Чорному морі біля узбережжя Румунії та зазнало незначних пошкоджень. Про це пише Reuters.

Британська морська охоронна компанія Ambrey, посилаючись на отриману інформацію, заявила, що корабель натрапив на морську міну в 11 морських милях на північ від Суліни в Румунії біля входу в Сулінський канал. 

Видання пише, що це був один із перших інцидентів за кілька місяців, пов’язаних із наїздом судна на морську міну. 

Джерело в українському уряді підтвердило Reuters, що судно натрапило на міну, додавши, що це, "ймовірно, міна часів Другої світової війни або фугасні міни, які залишилися там минулого року", відмовившись від подальших коментарів.

Йорук Ісік, голова консалтингової компанії Bosphorus Observer, повідомив Reuters, що це було судно Kafkametler і воно зазнало незначних пошкоджень баластної цистерни, але екіпаж був у безпеці.

Відстеження суден постачальником морської аналітики MarineTraffic показало, що Kafkametler кинув якір у каналі Дунаю поблизу українського терміналу Вилкове.

Нагадаємо, що у липні Росія вийшла з підтриманої ООН угоди, яка дозволяла Україні транспортувати зерно через безпечний транспортний канал. Відтоді Україна створила тимчасовий "гуманітарний коридор" для вантажних суден.

Читайте також:
Мінфін США хоче вмовити Туреччину долучитись до санкцій проти Росії та ХАМАСу, – ЗМІ Мінфін США хоче вмовити Туреччину долучитись до санкцій проти Росії та ХАМАСу, – ЗМІ
Зеленський заявив, що Україна отримає кораблі для конвоювання Зеленський заявив, що Україна отримає кораблі для конвоювання "зернового коридору"
Три країни НАТО можуть укласти угоду щодо розмінування Чорного моря, – ЗМІ Три країни НАТО можуть укласти угоду щодо розмінування Чорного моря, – ЗМІ
Нафтопродукти з РФ попри санкції потрапляють на переробку до Греції, – WP Нафтопродукти з РФ попри санкції потрапляють на переробку до Греції, – WP