USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

США готують пакет військової допомоги Україні майже на 300 млн доларів

Цю допомогу спрямують для стримування російського наступу в Харківській області
Вашингтон США
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Сполучені Штати Америки готують пакет військової допомоги для України майже на 300 млн доларів. Його планують виділити завтра. Про це повідомляє AP News.

"У п'ятницю Сполучені Штати оголосять про додаткову військову допомогу Україні на суму 275 мільйонів доларів", – пише видання.

Зазначається, що це буде четвертий транш військової допомоги Україні відтоді, як наприкінці минулого місяця Конгрес ухвалив законопроєкт про іноземну допомогу Україні.

При цьому видання вказує, що ця допомога потрібна ЗСУ для стримування російського наступу в Харківській області.

Американські чиновники повідомили журналістам, що в пакет увійдуть високомобільні артилерійські ракетні системи HIMARS, а також артилерійські снаряди калібру 155 мм і 105 мм.

Раніше 15 травня Сполучені Штати Америки виділили Україні два мільярди доларів допомоги Україні. А 10 травня США виділили черговий пакет військової допомоги на 400 мільйонів доларів.

Додамо, Україна почала отримувати військову допомогу від Сполучених Штатів не так давно, а до цього протягом місяців Конгрес не міг проголосувати за законопроєкт про допомогу Києву.

Читайте також:
Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби
В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках В Україну вже прибувають перші партії боєприпасів у рамках "чеської ініціативи"
Танки, боєприпаси для ППО та HIMARS: Німеччина оголосила про новий пакет допомоги для України Танки, боєприпаси для ППО та HIMARS: Німеччина оголосила про новий пакет допомоги для України
Щорічна військова підтримка України має бути на рівні щонайменше 40 мільярдів євро, – Столтенберг Щорічна військова підтримка України має бути на рівні щонайменше 40 мільярдів євро, – Столтенберг