USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95

"Шахеди" під час нічної атаки здетонували на території Румунії

Російський терор становить величезну загрозу не лише безпеці України, але і безпеці сусідніх країн
Детонація російського Шахеда в Румунії
Детонація російського "Шахеда" в Румунії
Джерело: відкриті джерела

На територію Румунії впали та здетонували "Шехеди", якими РФ атакувала Одещину. Про це поінформував речник МЗС Олег Ніколенко.

"За інформацією Державної прикордонної служби України, сьогодні вночі під час масованої атаки Росії в районі Ізмаїльського порту російські "Шахеди" впали та здетонували на території Румунії", – йдеться в повідомленні.

Ніколенко наголосив, що це є черговим підтвердженням того, що російський ракетний терор становить величезну загрозу не лише безпеці України, але і безпеці сусідніх країн, зокрема держав – членів НАТО.

"Закликаємо партнерів прискорити забезпечення України додатковими сучасними системами протиракетної та протиповітряної оборони, а також бойовою авіацією, які посилять захист інфраструктури України, а також суміжних держав", – додав він.

Реакції Румунії поки немає.

Раніше

Російські крилаті ракети "Калібр" 10 лютого перетнули повітряний простір Молдови та Румунії. Ці ракети були запущені з акваторії Чорного моря. Проте згодом Румунія заявила, що такого нібито не було. Молдова ж підтвердила, але ніяк не відреагувала.

У грудні 2022 року російська крилата ракета залетіла у повітряний простір Польщі та впала.

Читайте також:
СБУ затримала російську агентку, яка скоригувала десятки СБУ затримала російську агентку, яка скоригувала десятки "Шахедів" по Одесі
Три країни НАТО можуть укласти угоду щодо розмінування Чорного моря, – ЗМІ Три країни НАТО можуть укласти угоду щодо розмінування Чорного моря, – ЗМІ
"Укренерго" запровадило європейські правила міждержавної торгівлі електроенергією: Чому це важливо?
Проти російських атак: Румунія розмістить на кордоні з Україною систему боротьби з безпілотниками, – ЗМІ Проти російських атак: Румунія розмістить на кордоні з Україною систему боротьби з безпілотниками, – ЗМІ