USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10
Втрати орків: 4 0 9 0 1 0 (+770)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10

Росія платить родичам мобілізованих вояків, аби стримувати їх від протестів, – британська розвідка

Кремль боїться будь-яких протестів родичів тих, хто мобілізований з вересня 2022 року
Мобілізація Росія
Мобілізація в Росії
Джерело: AP photo

У Росії, ймовірно, стурбовані протестами родин мобілізованих та намагаються стримати їх у різні способи. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Зазначається, що після невеликих акцій протесту у Москві в листопаді 2023 року російська влада, схоже, почала стримувати наступні такі заходи.

Аналітики уточнюють, що розслідування недержавних інформаційних ресурсів у Росії, як і коментарі протестуючих дружин, свідчать про те, що родичам тепер пропонують більші виплати в обмін на те, що вони мовчатимуть.

27 листопада одна з груп дружин мобілізованих опублікувала маніфест проти "безстрокової мобілізації, а за кілька днів їх почали позначати як "фейкову організацію". 

"Влада, скоріш за все, особливо побоюється будь-яких протестів родичів тих, хто мобілізований з вересня 2022 року і зараз вже більш як рік на фронті", – зазначає розвідка. 

Нагадаємо, що російський диктатор Володимир Путін збільшив чисельність військовослужбовців. Відповідний указ він підписав 1 грудня.

"Ухвалюю встановити штатну чисельність Збройних сил Російської Федерації у кількості 2 209 130 одиниць, зокрема 1 320 000 військовослужбовців", – сказано в документі. 

Також він доручив своєму уряду передбачити виділення Міноборони РФ бюджетних асигнувань із федерального бюджету.

Читайте також:
КНДР відправила Росії вже півтора мільйона боєприпасів, - ГУР КНДР відправила Росії вже півтора мільйона боєприпасів, - ГУР
Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом! Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом!
За 2023 рік Путін заробив 1 млрд євро на продажі пального в ЄС попри заборону, – Politico За 2023 рік Путін заробив 1 млрд євро на продажі пального в ЄС попри заборону, – Politico
Українські військові збили модернізований російський А-50У Українські військові збили модернізований російський А-50У