USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Рада ЄС продовжила санкції проти РФ за визнання "незалежності" чотирьох українських областей

Обмеження вирішили продовжити на рік
санкції
Джерело: відкриті джерела

Рада Євросоюзу прийняла рішення продовжити санкції проти РФ, введені за визнання країною-агресоркою "незалежності" окупованих нею ж територій України. Про це йдеться в офіційному журналі Євросоюзу.

Зазначається, що рішення ухвалили 20 лютого. Йдеться про визнання "незалежності" Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей.

"Союз залишається непохитним у своїй підтримці суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і відданий повній реалізації політики невизнання незаконної анексії Росією. Союз не визнає та продовжує засуджувати незаконну анексію українських територій Російською Федерацією як порушення міжнародного права. На підставі перегляду Рішення (CFSP) 2022/266 та з огляду на триваючі незаконні дії Російської Федерації проти України обмежувальні заходи мають бути продовжені до 24 лютого 2024 року", – йдеться у тексті рішення.

Що було раніше

У січні Рада Євросоюзу ухвалила рішення продовжити на шість місяців – до 31 липня 2023 року – обмежувальні заходи, спрямовані проти окремих секторів економіки Росії.

Крім того, ЄС підготував санкції проти Білорусі.


Читайте також:
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії
Окупанти просунулись поблизу Авдіївки, – ISW Окупанти просунулись поблизу Авдіївки, – ISW
У Польщі винесли вирок українцю, який шпигував на користь РФ У Польщі винесли вирок українцю, який шпигував на користь РФ
Росіяни почали змінювати імена та прізвища українських дітей під час всиновлення, – Лубінець Росіяни почали змінювати імена та прізвища українських дітей під час всиновлення, – Лубінець