USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Новим спікером Повітряних сил став Ілля Євлаш

До цього Євлаш очолював пресслужбу Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця"
Ілля Євлаш

Ілля Євлаш

Джерело: відкриті джерела

Згідно з наказом головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського №480 від 15 березня 2024 року начальником служби звʼязків з громадськістю Командування Повітряних сил ЗСУ призначено майора Євлаша Іллю Олеговича. Про це повідомляє пресслужба Повітряних сил у Telegram.

Хто такий Ілля Євлаш?

Спочатку протягом двох років Євлаш був фрілансером. Займався зйомкою та монтажем документальних фільмів, реклами, блогів, новинних матеріалів, програм, проведення прямих трансляцій тощо.

З вересня 2019 року Ілля працював журналістом на телеканалі "Еспресо TV". До його обов'язків входила підготовка новинних сюжетів, аналітичних матеріалів, розслідувань, проведення прямих включень та стримів, репортажна фотозйомка, написання новин та статей для сайту, начитка сюжетів та анонсів.

Влітку 2021 року він став пресофіцером у Сухопутних військах. З червня 2022-го по жовтень 2023 року Євлаш був керівником пресслужби в угрупованні Об'єднаних сил. Очолював службу звʼязків з громадськістю угруповання сил і засобів оборони Києва.

А також пресслужбу Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця".

Попередник Євлаша

Пресслужбу командування Повітряних сил з 2018 року очолював Юрій Ігнат.

16 березня 2024 року стало відомо, що Ігната переводять на інший напрямок. Проте куди – не зазначалося.

У 2022 році Ігнат отримав орден Данила Галицького за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. 

Читайте також:
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом
Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю