USD
НБУ
41.49
Готівка
41.75
EUR
НБУ
45.19
Готівка
45.85
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.49
Готівка
41.75
EUR
НБУ
45.19
Готівка
45.85

Німеччина прогнозує напад Росії на НАТО у 2026 році

За даними спецслужб Німеччини, Росія готується до масштабного конфлікту із Заходом
Окупанти, війська РФ

Російські військові 

Джерело: відкриті джерела

Німецькі спецслужби підготували для уряду аналіз російських військових загроз, відповідно до якого Росія може напасти на територію НАТО "з 2026 року". Про це пише видання Business Insider.

Відповідно до аналізу спецслужб Німеччини, Росія готується до масштабного конфлікту із Заходом. На це вказує:

  • реорганізація армії;
  • пересування військ, а також розміщення ракет на заході Росії;
  • нарощування російського виробництва озброєнь.

Зокрема нарощування виробництва озброєння може призвести до того, що Росія подвоїть свою військову міць протягом наступних п'яти років у порівнянні з сьогоднішнім днем.

У звіті зазначається, що "уже не можна виключати", що Росія може здійснити напад на території НАТО "з 2026 року", наприклад у країнах Балтії або Фінляндії. Як відзначає видання, німецькі служби досі не робили подібних заяв публічно.

Зокрема Business Insider додає, що у штаб-квартирі НАТО також поділяють занепокоєння щодо зростання військової потужності Росії й подальшої конфронтації, втім, не вважають, що в майбутньому це обов'язково повинно призвести до війни.

Також видання цитує оцінку американських спецслужб. Останні вважають, що "в середньостроковій перспективі" ризику нападу Росії на НАТО немає, оскільки країні-терористу знадобиться від п'яти до восьми років, щоб відновити військову міць, яку вона мала до вторгнення в Україну.

Нагадаємо, за даними аналітиків Американського інституту вивчення війни, росіяни, ймовірно, навесні продовжать спроби локальних атак, а також спробують підготуватися до нового наступу влітку 2024 року.

Читайте також:
Росіяни вбили в Україні 562 дитини Росіяни вбили в Україні 562 дитини
НАТО призначив старшого представника Альянсу в Україні, ним став Патрік Тернер НАТО призначив старшого представника Альянсу в Україні, ним став Патрік Тернер
Європарламент схвалив резолюцію на підтримку України щодо членства в НАТО, а також засудив Орбана за поїздку в РФ Європарламент схвалив резолюцію на підтримку України щодо членства в НАТО, а також засудив Орбана за поїздку в РФ
Росія – агресор, а Україна – жертва: Мішель різко відповів Орбану на Росія – агресор, а Україна – жертва: Мішель різко відповів Орбану на "мирний" план