USD
НБУ
41.46
Готівка
41.65
EUR
НБУ
45.35
Готівка
45.85
Втрати орків: 5 6 4 6 2 0 (+980)
USD
НБУ
41.46
Готівка
41.65
EUR
НБУ
45.35
Готівка
45.85

НАЗК внесло найбільшу в світі приватну алкогольну компанію до переліку міжнародних спонсорів війни

Bacardi сплатила до бюджету РФ понад 12 млн доларів податків
Bacardi Limited
Bacardi Limited
Джерело: відкриті джерела

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло найбільшу у світі приватну алкогольну компанію Bacardi Limited до переліку міжнародних спонсорів війни, оскільки вона продовжує розвивати свій бізнес у РФ. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що після початку широкомасштабної війни Росії проти України компанія Bacardi анонсувала зупинку експорту товарів до РФ. Проте пізніше продовжила постачання своєї продукції на російський ринок, а також шукає нових співробітників, публікуючи оголошення про вакансії, оскільки вихід низки провідних міжнародних компаній з російського алкогольного ринку значно знизив конкуренцію.

Російський підрозділ компанії Bacardi Rus повернув дану ситуацію на свою користь. Протягом минулого року Bacardi Rus імпортував товарів на суму 169 млн доларів. Згідно з даними, опублікованими на сайті Федеральної податкової служби Російської Федерації, дохід Bacardi Rus у 2022 році зріс на 8,5% до 32,6 млрд рублів, а чистий прибуток збільшився до 4,7 млрд рублів, що є на 206,5% більше, ніж у 2021 році (1,5 млрд рублів).

Крім того, компанія сплатила до бюджету РФ понад 12 млн доларів податків, що підтримує економіку країни-агресорки і допомагає їй спонсорувати війну проти України.

Зауважимо, продукція компанії Bacardi Limited широко представлена в понад 170 країнах світу. Портфель включає в себе багато відомих брендів, таких як Baron Otard, D’USSÉ, Bombay Sapphire; ром Bacardi; текіла Cazadores; горілка Grey Goose, Eristoff; віскі Dewar’s, William Lawson’s, Aberfeldy, Aultmore, Royal Brackla, Craigellachie, Angel’s Envy та інші напої, такі як Martini, St-Germain, Bénédictine.

Загалом компанія володіє понад 200 торговими марками, серед яких виділяється однойменний ром Bacardi, який є найбільш продаваним ромовим брендом у світі. Багатогранний асортимент продуктів Bacardi визначає її важливу роль на глобальному ринку алкогольних напоїв.

Читайте також:
За кількістю дронів Україна вже обходить РФ, - Сухаревський За кількістю дронів Україна вже обходить РФ, - Сухаревський
Україна атакувала базу берегової охорони окупантів у Криму Україна атакувала базу берегової охорони окупантів у Криму
ЗСУ відійшли від позицій в Урожайному ЗСУ відійшли від позицій в Урожайному
У Житомирі та Вінниці майже не вимикають світло: У чому причина У Житомирі та Вінниці майже не вимикають світло: У чому причина