USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Купівля російським олігархом видання Forbes: Українська філія прокоментувала можливу угоду

Угода з придбання Forbes Global Media Holdings ретельно перевіряється контролюючими органами США
Форбс
Джерело: відкриті джерела

Угода з придбання 82% Forbes Global Media Holdings не є завершеною, тому говорити про те, що власником холдингу став російський мільярдер Магомед Мусаєв, зарано. Про це йдеться в офіційному листі журналу Forbes Ukraine.

Журналісти нагадали, що у травні 2023 року американський мільярдер Остін Рассел оголосив про придбання 82-відсоткової частки в Forbes Global Media Holdings, материнської компанії всесвітньо відомого журналу. 

"Остін Рассел є засновником та СЕО компанії Luminar Technologies, яка спеціалізується на розробці технологій автономного водіння з капіталізацією понад 1,5 млрд доларів. Остін Рассел категорично заперечує присутність російського капіталу в консорціумі, що бере участь у реалізації угоди", – йдеться у заяві.

Журналісти наголосили, що угода щодо придбання Forbes Global Media Holdings не є завершеною. Вона знаходиться в полі зору американських регуляторів, у тому числі Комітету з іноземних інвестицій у Сполучені Штати (CFIUS) при Міністерстві фінансів США.

"Forbes є глобальним брендом зі 100-літньою історією та бездоганною репутацією. Будь-які дії, що підривають цей спадок, є неприйнятними. Forbes Ukraine видається згідно з ліцензійною угодою, яка передбачає високі стандарти журналістики й корпоративного управління. Ми служимо єдиній групі інтересів – нашій аудиторії і це ніколи не зміниться", – пише колектив видання.

Чому пішли такі чутки

Нагадаємо, наприкінці жовтня стало відомо, що російський бізнесмен Магомед Мусаєв, який є власником Forbes Russia, у приватних розмовах розповів про покупку глобального Forbes. Таким чином, за даними ЗМІ, він намагається посилити свій власний вплив у світі.

Магомед Мусаєв
Джерело: відкриті джерела

Як відомо, Мусаєв є власником російського Forbes, а також позиціонує себе як венчурний інвестор, технологічний підприємець та людина, що займається імпакт-інвестиціями. 2017 року підприємець інвестував 20 млн доларів в американську компанію Luminar, засновником якої став Остін Рассел.

Нещодавно молодий бізнесмен уклав договір про купівлю медіахолдингу Forbes, хоча його компанія вже кілька років зазнає збитків. Журналісти стверджують, що він зміг профінансувати угоду лише на 10 млн доларів. А решту 646 млн доларів вкладають невідомі бенефіціари. На думку американських експертів, саме в цих коштах може бути російський слід, зокрема й Мусаєва.

Читайте також:
Росіяни вбили в Україні 562 дитини Росіяни вбили в Україні 562 дитини
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
Джей Ді Венс погодився балотуватися на посаду віцепрезидента США Джей Ді Венс погодився балотуватися на посаду віцепрезидента США
Чи є загроза для відносин США та України у разі обрання віцепрезидентом кандидата Трампа: Роз’яснення Держдепу Чи є загроза для відносин США та України у разі обрання віцепрезидентом кандидата Трампа: Роз’яснення Держдепу