USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Хто заробляє на евакуації авто у столиці: Як бюджетні кошти потрапляють до приватних підприємців

Більшість чеків за неправильне паркування наразі кияни сплачують не до державного бюджету, а підриємцям
паркування евакуація
Джерело: відкриті джерела

Останнім часом у столиці побільшало евакуаторів, а, відповідно, й евакуйованих траспортних засобів. Як працює цей механізм та хто заробляє на евакуації авто в ефірі UWN розповіла депутатка Київської міської ради Лілія Пашинна.

На думку Пашинної, керівництво КП "Київтранспарксервісу" не справляються зі своїми повноваженнями. Зокрема строки щодо проведення тендеру щодо закупівлі евакуаторів для міста давно прострочені. 

"Насправді тут у нас дуже складна ситуація й в мене таке враження, що вони думають, що вони безсмертні в цьому "Київтранспарксервісі" Те, що вони вчасно не можут тендер (щодо закупівлі евакуаторів, - ред.) - це відповідальність, це втрати бюджету. Інше питання щодо евакуаторів, у нас насправді тільки 6 евакуаторів, які належать місту, решта - це все приватні евакуатори - це 60 евакуаторів", - зауважила Пашинна. 

Депутат нагадала, що наразі фактичний штраф за неправильне паркування складає 340 гривень, ще 1250 гривень киянам доведеться викласти за послуги евакуатора та 130 гривень за зберігання транспортного засобу. 

Новини за темою: Загибель біля укриття в Києві: Суд не пом'якшив запобіжний захід посадовцю

"Тобто фактично півтори тисячі гривень кожна машина віддає в приватні руки. Просто такий ринок, на якому хтось заробляє і чому це віддається в приватні руки?", - питається Пашинна. 

Хто такі - евакуатори? 

В останні дні грудня кожного року департамент транспортної інфраструктури КМДА оголошує про намір укласти договори з тими, хто хоче евакуйовувати автомобілі-порушники впродовж наступного року.

Як правило, це не більше одного десятка одних і тих же підприємств та підприємців.

Вимоги до охочих займатися евакуацією не дуже жорсткі, тож у списку тих, з ким департамент укладає договори, крім комунальних підприємств та приватних компаній, значаться навіть фізособи-підприємці.

Читайте також:
Знесення садиби Зеленських: За справу взялася прокуратура Знесення садиби Зеленських: За справу взялася прокуратура
Понад 14 млн грн збитків під час ремонту дороги: Директор Понад 14 млн грн збитків під час ремонту дороги: Директор "Київавтодору" отримав підозру
Турецька компанія Onur відремонтує міст Метро в Києві за 2 млрд грн Турецька компанія Onur відремонтує міст Метро в Києві за 2 млрд грн
Представники МВФ прибули до Києва для переговорів: Починають зустрічі з представниками влади Представники МВФ прибули до Києва для переговорів: Починають зустрічі з представниками влади