USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Іспити на водійське посвідчення: МВС розширює пілотний проєкт ще на чотири області

В середньому лише кожен четвертий з першого разу складає іспити для отримання посвідчення водія
водійські права
Джерело: відкриті джерела

Пілотний проєкт МВС із забезпечення прозорості іспитів для отримання водійських прав запрацює ще у чотирьох областях. Про це поінформував очільник Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко в Telegram.

"Сім тижнів тому ми розпочали пілотний проєкт із забезпечення прозорості іспитів для отримання посвідчення водія. У сервісних центрах МВС Київщини, Львівщини, Одещини та Вінниччини обладнали камерами екзаменаційні класи та авто, забезпечили запис звуку. Жодних сліпих зон та можливостей підказок", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі в кожному пілотному регіоні щодня приймають понад 700 теоретичних і стільки ж практичних іспитів щодня.

В середньому лише кожен четвертий з першого разу складає іспити для отримання посвідчення водія.

Крім того, Клименко зазначив, що ухвалив рішення розширити проєкт на Сумську, Рівненську, Житомирську та Кіровоградську області з 3 серпня.

Водночас, за словами міністра, 21 липня відкривається можливість отримати онлайн-талон на практичний іспит у цих регіонах.

Що відомо про пілотний проєкт?

Міністерство внутрішніх справ з 1 червня запустило пілотний проєкт щодо складання водійських іспитів, який покликаний зробити цей процес прозорим. Зміни торкнулись як теоретичної, так і практичної частин іспиту.

Що змінюється:

  • оновлена система попереднього запису: наявність талонів можна буде перевірити онлайн, а отримати – офлайн або через електронний запис;

  • кожен кандидат у водії отримуватиме більше інструментів для оскарження результатів іспитів у сервісних центрах МВС;

  • у класах для теоретичних іспитів відбуватиметься фіксація на чотири відеокамери та мікрофон. "Сліпих зон" більше не буде;

  • в автівках "категорії В" для складання практичної частини буде відеофіксація в салоні – таким чином, щоб знімати руки й ноги як кандидата, так і екзаменатора. Також буде запис розмов у салоні. 

Найперше проєкт стартував у Львівській, Одеській, Вінницькій та Київській областях.

Читайте також:
На Київщині повноцінно запрацювала телефонна служба 112: У чому її переваги? На Київщині повноцінно запрацювала телефонна служба 112: У чому її переваги?
Вперше в Україні: У столиці відкрили водійські курси для жінок, які через війну опинилися у складних життєвих обставинах Вперше в Україні: У столиці відкрили водійські курси для жінок, які через війну опинилися у складних життєвих обставинах
В Україні відомо про 80 російських катівень та місць несвободи, - МВС В Україні відомо про 80 російських катівень та місць несвободи, - МВС
Очільника ДСНС Крука звільняють з посади. Що сталося? Очільника ДСНС Крука звільняють з посади. Що сталося?