USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Чим атакували Кримський міст: Припущення військового Гетьмана

Щоб зруйнувати Кримський міст, вибух у тротиловому еквіваленті має бути 150-200 кг
Кримський міст 17 липня_4
Стан Кримського мосту 17 липня
Джерело: відкриті джерела

Вибух, через який пошкодився Кримський міст, прогримів знизу. Про це заявив учасник російсько-української війни, майор запасу Олексій Гетьман в ефірі UWN.

"Щодо Кримського мосту правильно каже головне управління розвідки, правильно каже пан президент у нас є закон, якщо є незаконна якась споруда, то ця споруда має бути знесена, ми діємо виключно по закону. Ми бачимо світлини зруйнованого мосту і зверху огорожі, які там є, вони не пошкоджені. А якщо б це була атака з повітря, то хоч шматками асфальту хоч якось пошкодило, а вона там майже в первозданному вигляді. Тому, можна повністю бути впевненими, що вибух відбувся знизу", – каже він.

Зазначається, що для того, щоб зруйнувати таким чином міст, вибух у тротиловому еквіваленті має бути 150-200 кг, тому тут вже можна припустити, що це щось проплило і знизу вибухнуло, і зробило цю руйнацію.

"По повітрю ми знаємо яка дальність ракет і розуміємо як вона могла пролетіти над територію тимчасово окупованого Криму і потрапити в міст, і ППО просто не змогла його захопити. Плаваючі дрони, вони не могли проповзти по суходолу в Криму, вони мали плисти, а звідки вони могли плисти? Тільки з Миколаївської чи з Одеської області, а якщо подивитись на мапу, то вони мали обігнути Кримський півострів, доплисти до Керченської протоки і там вже зробити те, що вони зробили, а це сотні кілометрів", – додав він.

Військовий нагадав, що надводні дрони мають дуже велику відстань, яку вони можуть подолати і можуть атакувати і кораблі РФ.

Читайте також:
"Вагнер" знову може стати серйозною загрозою для України, – ISW
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу