USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

Британське видання підтвердило наявність кількох двійників Путіна

Двійник може залишитися при владі навіть після смерті Путіна
Двійники Путіна
Двійники Путіна
Джерело: відкриті джерела

Японський штучний інтелект стверджує, що російський диктатор Володимир Путін дійсно використовує дублерів. Дослідження, засновані на розпізнаванні обличчя, порівнянні голосу та рухах тіла, показують, що існує кілька різних двійників російського президента. Про це пише "The Sun".

Зазначається, що висновки ШІ були зроблені після того, як диктатор завершив свою поїздку до Китаю, намагаючись очолити альянс проти Заходу.

Тоді в репортажі для великої японської телевізійної мережі TBS стало відомо, що принаймні два двійника Путіна бачили на різних заходах.

Є припущення, що справжній Путін організував цьогорічний щорічний парад Перемоги на Красній площі 9 травня. Але складна технологія розпізнавання облич виявила, що Путін, який оглядав Кримський міст десять місяців тому, лише на 53 відсотки збігався з Путіним на Червоній площі.

В аналізі також зазначається, що ще одна поява Путіна – в окупованому Маріуполі в березні – показує лише 40-відсоткову схожість обличчя з Путіним, якого бачили на Красній площі.

Під час аналізу голосу Путіна в лабораторії Японського інституту аудіокомунікації, яка тісно співпрацює з поліцією у кримінальних розслідуваннях, було виявлено, що голос Путіна, який виступав на форумі Євразійського економічного союзу, що відбувся в травні, відрізнявся від інших прикладів під час різних виступів.

Як виявилося, один і той самий двійник російського президента використовувався на концерті військової підтримки в лютому та візиті до Маріуполя в березні.

Було проведено аналіз попередніх зустрічей Володимира Путіна з лідером Китаю Сі Цзіньпіном і його переговорів з лідером Білорусі Олександром Лукашенком – тоді на 94% вони збігалися.

Розслідування прийшло до висновку, що Путін використовує двох двійників. Одним із пояснень може бути те, що справжній російський диктатор хворий. Одна з теорій полягає в тому, що двійник може залишитися при владі навіть після смерті Путіна.

Що каже українська розвідка?

Раніше в ГУР МОУ вказали на ознаки існування двійників президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов для "Радіо NV".

Він зазначив, що якщо прессекретар Путіна Дмитро Пєсков каже, що двійників немає, то це означає, що вони насправді є.

"Звичайно, коли офіційні роти Кремля починають спростовувати і кратно повторювати про те, що насправді двійників Путіна не існує, висновок напрошується абсолютно протилежний. Достовірна інформація про використання технологій двійників для російського диктатора була і отримала підтвердження з багатьох джерел, не лише в Україні", – сказав Юсов.

Він зауважив, що Кремлю все важче і важче стає приховувати двійників Путіна. Ситуація "підточує" диктатора зсередини.

Читайте також:
Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації
Росіяни вбили в Україні 562 дитини Росіяни вбили в Україні 562 дитини
Росія – агресор, а Україна – жертва: Мішель різко відповів Орбану на Росія – агресор, а Україна – жертва: Мішель різко відповів Орбану на "мирний" план
Кремль шукає спосіб, як врятуватись від дронів: Аналітики ISW пояснили, навіщо Україна атакує РФ Кремль шукає спосіб, як врятуватись від дронів: Аналітики ISW пояснили, навіщо Україна атакує РФ