USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Близько 20 французьких компаній, що виробляють військову техніку, підписали угоди з Україною

Франція переходить від продажів із запасів до промислового партнерства
Франція

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Делегація представників французьких компаній, що займаються виготовленням військової техніки, підписали з Україною близько 20 контрактів. Про це інформує пресслужба Міноборони Франції.

Зазначається, що ця делегація прибула до Києва разом з міністром оборони Франції Себастьєном Лекорню.

Під час зустрічі сторони обговорили питання можливого затягнення війни в Україні. Тож було вирішено, що Франція дещо змінить свої підходи в контексті допомоги нашій країні.

"Ми збираємося перейти від логіки продажів, що ґрунтуються на наших запасах, до логіки промислового партнерства", – зазначив Лекорню.

Тож представники близько двадцяти компаній, які займаються виробництвом військової техніки (бронетехніки, артилерії, безпілотників, кібербезпеки та розмінування) підписали близько двадцяти контрактів, листів про наміри або меморандуми про взаєморозуміння з українськими промисловцями.

"Це свідчить про мобілізацію французьких промислових ноу-хау на підтримку Києва", – йдеться у повідомленні Міноборони Франції.

Нагадаємо, Європейське оборонне агентство (EDA) підписало вісім контрактів з європейською промисловістю на спільну закупівлю 155-мм боєприпасів для України.

Боєприпаси, які закуплять, будуть призначені для найбільш поширених самохідних гаубиць, які країни – члени ЄС передали Україні: французька Caesar, польська Krab, німецька Panzerhaubitze 2000 та словацька Zuzana.

Читайте також:
Люди важливі, але це не значить, що можна подарувати росіянам 30% нашої землі, – Зеленський Люди важливі, але це не значить, що можна подарувати росіянам 30% нашої землі, – Зеленський
Росіяни вбили в Україні 562 дитини Росіяни вбили в Україні 562 дитини
Окупанти захопили село Прогрес на Донеччині, – DeepState Окупанти захопили село Прогрес на Донеччині, – DeepState
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення