USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

Англія відмовилася грати з юнацькими збірними Росії

Позиція збірної Англії залишилась незмінною
Футбол
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Велика Британія не буде грати з юнацькими збірними Росії, попри рішення УЄФА знову допустити команди країни до 17 років у єврокубки цього сезону. Про це йдеться у заяві Англійської футбольної асоціації (FA), пише The Times.

Позиція FA залишається незмінною: збірна Англії будь-якого віку не гратиме проти будь-якої національної команди, яка представляє Росію.

"Ми не підтримуємо позицію щодо повторного допуску Росії до вікових змагань УЄФА, і наша позиція залишається незмінною: збірні Англії не гратимуть проти Росії", – йдеться у заяві.

Нагадаємо, виконавчий комітет УЄФА прийняв рішення про допуск російських юнацьких футбольних команд до міжнародних змагань.

УЄФА вирішив, що "діти не повинні бути покарані за дії, відповідальність за які лежить виключно на дорослих, і твердо переконаний, що футбол ніколи не повинен відмовлятися від посилань миру та надії". 

Раніше Українська асоціація футболу звернулася до УЄФА із закликом виключити росіян з органів Європейського футбольного союзу.

Зазначалося, що в асоціації звернули увагу на те, що на посади в адміністративних органах УЄФА (комітетах, органах і панелях) на період із 2023-го по 2027 рік були обрані та переобрані 15 росіян.

Читайте також:
Україна претендує на перше місце на чемпіонаті світу з ММА, -  Антон Бланк Україна претендує на перше місце на чемпіонаті світу з ММА, - Антон Бланк
Основні завдання, участь спортсменів у міжнародних змаганнях та фінансування спорту на 2024 рік. Коментар Матвія Бідного для UWN Основні завдання, участь спортсменів у міжнародних змаганнях та фінансування спорту на 2024 рік. Коментар Матвія Бідного для UWN
"Іноді потрібно підвищувати голос". Головний тренер збірної України Сергій Ребров розповів UWN про роботу з гравцями
Бідний: Важливо, аби українські спортсмени брали участь в іноземних змаганнях Бідний: Важливо, аби українські спортсмени брали участь в іноземних змаганнях