USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80
Втрати орків: 5 5 6 6 5 0 (+1030)
USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80

Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси

Крім боєприпасів середнього калібру в майбутньому планують виготовляти 155-мм снаряди для танків
Снаряди, ЗСУ

Фото ілюстративне

Джерело: Володимир Зеленський

Американська військово-промислова компанія Northrop Grumman Corporation планує виробляти в Україні боєприпаси середнього калібру. Про це повідомляє Breaking Defense.

Відбуватиметься це в рамках угоди про спільне виробництво Northrop, що стало першою публічно визнаною угодою між міністром оборони США та українським урядом.

Крім боєприпасів середнього калібру в майбутньому планують виготовляти 155-мм снаряди для танків.

Американська військово-промислова компанія Northrop Grumman Corporation вважається однією з найбільших у світі виробників зброї та постачальників військових технологій. Аерокосмічне підприємство працює в галузі електроніки та інформаційних технологій, а також у суднобудуванні й авіакосмічній галузях.

Перші партії артилерійських боєприпасів, закуплених за ініціативою Чехії, вже прибувають до України. У Празі вважають, що цього року зможуть закупити та передати значну кількість снарядів.

В Україні вироблятимуть бронетехніку

Нагадаємо, що німецький збройовий концерн Rheinmetall Group планує запустити виробництво своєї бронетехніки на території України вже у 2024 році. Таким чином з кінця літа цього року можуть в Україні виробляти бронетранспортери Fuchs, а виробництво БМП Lynx може стартувати влітку 2025 року.

Читайте також:
Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли
Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія
Корпус Корпус "Охматдиту", куди прилетіла російська ракета, не підлягає відновленню, його знесуть, – МОЗ
Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом? Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом?