USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95

Замовлені потяги не поміщаються в тунелях: В Іспанії йдуть у відставку чиновники

Поїзди будуть перепроєктовані з урахуванням тунелів, але це призведе до значних затримок в їх постачанні
поїзд в тунелі
Джерело: відкриті джерела

Велика помилка в проєкті поїздів для двох північних регіонів Іспанії призвела до відставки двох високопоставлених чиновників транспортної галузі. Про це повідомляє Associated Press.

Зазначається, що у 2020 році для регіонів Астурія і Кантабрія замовили 31 вузькоколійний поїзд приміського і середнього сполучення, але лише кілька тижнів тому з'ясувалося, що за початковим проєктом поїзди не помістилися б у тунелях цих регіонів.

Тепер поїзди будуть перепроєктовані з урахуванням тунелів, але це призведе до значних затримок у їх постачанні. Інформація обурила обидва регіони і призвела до вимог відставки.

Вчора державний секретар з транспорту Ісабель Пардо де Вера – права рука міністра – подала прохання про відставку, як і президент державної залізничної компанії RENFE Ісаяс Табоас.

Коли на початку лютого про помилку стало відомо, RENFE і державна компанія залізничної інфраструктури Adif звільнили двох високопоставлених чиновників.

У Міністерстві транспорту кажуть, що помилки були помічені на ранній стадії, і гроші не були витрачені. Однак обом регіонам тепер доведеться чекати ще два-три роки, перш ніж вони отримають нові потяги.

Відставка відбулася за кілька годин до того, як міністр транспорту Ракель Санчес мала зустрітися з регіональними президентами Астурії та Кантабрії, щоб пояснити помилку в проєктних вимірюваннях.

Читайте також:
Майже мільйон декларацій подали держслужбовці з початку повномасштабної війни: Це в чотири рази менше, ніж у 2021 році Майже мільйон декларацій подали держслужбовці з початку повномасштабної війни: Це в чотири рази менше, ніж у 2021 році
Голова НБУ роз’яснив, як буде відбуватися довічний фінансовий моніторинг чиновників Голова НБУ роз’яснив, як буде відбуватися довічний фінансовий моніторинг чиновників
Польські генерали йдуть у відставку: В чому причина? Польські генерали йдуть у відставку: В чому причина?
РФ до 2028 року матиме потенціал для нападу на інші країни, якщо РФ до 2028 року матиме потенціал для нападу на інші країни, якщо "заморозити" війну в Україні, – Зеленський