НБУ
45.59
Готівка
45.95

Українську біатлоністку Віту Семеренко відсторонили від змагань через порушення антидопінгових правил

Це рішення діє з 20 березня 2024 року
Віта Семеренко
Джерело: EPA

Відома 38-річна українська біатлоністка Віта Семеренко потрапила до списку тимчасово відсторонених спортсменів Національного антидопінгового центру України (НАДЦ). Про це йдеться на офіційному сайті НАДЦ.

Зазначається, що Семеренко відсторонена згідно із ст. 2.4 Антидопінгових правил НАДЦ. Що означає, що вона могла пропустили будь-яку комбінацію з трьох тестувань або вчасно не надала інформацію про своє місцезнаходження.

Це рішення діє з 20 березня 2024 року.

Джерело: НАДЦ

Що відомо про Віту Семеренко?

Семеренко – заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України, чемпіонка в естафеті та срібний призер у спринті Олімпіади в Сочі, срібний призер чемпіонату світу з біатлону, призер чемпіонату Європи серед юніорів, срібний призер першості світу серед дівчат, бронзовий юніорів, неодноразова чемпіонка першостей та Чемпіонатів України, на XXIII Всесвітній зимовій універсіаді виграла 4 медалі (1 золота, 1 срібна, 2 бронзові).

Востаннє на міжнародних змаганнях Віта Семеренко виступала у сезоні 2021/22. Останні два сезони вона брала участь лише у чемпіонатах України.

Має сестру-близнючку Валентину. Одружена з колишнім футболістом клубу "Явір" Андрієм Пацюком.