USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Україна та МВФ домовилися про наступний транш на 900 мільйонів доларів

Тепер угоду має схвалити виконавча рада МВФ
МВФ
Джерело: відкриті джерела

Україна та Міжнародний валютний фонд досягли угоди на рівні персоналу щодо другого перегляду механізму розширеного фінансування (EFF). Це відкриває шлях до отримання Україною траншу в близько 900 мільйонів доларів. Про це йдеться на офіційному сайті Міжнародного валютного фонду.

"Співробітники Міжнародного валютного фонду (МВФ) і українська влада досягли угоди на рівні персоналу (SLA) щодо оновленого набору економічної та фінансової політики для другого перегляду 4-річної угоди про розширене фінансування (EFF). SLA підлягає затвердженню Виконавчою радою МВФ", – йдеться у повідомленні.

В МВФ зазначають, що всі кількісні критерії ефективності на кінець червня та індикативні цілі на кінець вересня було виконано. Крім того, також було досягнуто більшості структурних контрольних показників. Відповідно, це відкрило шлях для розгляду виконавчою радою МВФ, що дало б змогу виплатити близько 900 мільйонів доларів.

"Я радий повідомити, що співробітники МВФ і українська влада досягли домовленості на рівні персоналу щодо другого перегляду EFF. Угода підлягає схваленню виконавчою радою МВФ, розгляд якої очікується в найближчі тижні", – зазначив представник МВФ Гевін Грей

Раніше ми повідомляли, що місія Міжнародного валютного фонду починає обговорення заходів з представниками української влади щодо другого перегляду програми розширеного фінансування (EFF). Серед іншого мав обговорюватися стан виконання Україною взятих на себе зобов’язань.

Читайте також:
Парламент дозволив НАЗК перевіряти майно посадовців, придбане до держслужби Парламент дозволив НАЗК перевіряти майно посадовців, придбане до держслужби
Цьогоріч в Україні закривається у 2,7 раза менше компаній, аніж у 2021 році: Які справи закривають найчастіше? Цьогоріч в Україні закривається у 2,7 раза менше компаній, аніж у 2021 році: Які справи закривають найчастіше?
Блокування кордону: Український водій розповів, в яких умовах чекає чергу Блокування кордону: Український водій розповів, в яких умовах чекає чергу
В Україні хочуть створити стратегічний запас ліків В Україні хочуть створити стратегічний запас ліків