USD
НБУ
41.46
Готівка
41.65
EUR
НБУ
45.35
Готівка
45.85
Втрати орків: 5 6 4 6 2 0 (+980)
USD
НБУ
41.46
Готівка
41.65
EUR
НБУ
45.35
Готівка
45.85

Україна та МВФ домовилися про наступний транш на 900 мільйонів доларів

Тепер угоду має схвалити Виконавча рада МВФ
МВФ

МВФ

Джерело: відкриті джерела

Україна та Міжнародний валютний фонд досягли угоди на рівні персоналу щодо другого перегляду механізму розширеного фінансування (EFF). Це відкриває шлях до отримання Україною траншу на суму близько 900 мільйонів доларів. Про це йдеться на офіційному сайті Міжнародного валютного фонду.

"Співробітники Міжнародного валютного фонду (МВФ) і українська влада досягли угоди на рівні персоналу (SLA) щодо оновленого набору економічної та фінансової політики для другого перегляду 4-річної угоди про розширене фінансування (EFF). SLA підлягає затвердженню Виконавчою радою МВФ", – йдеться у повідомленні.

У МВФ зазначають, що всі кількісні критерії ефективності на кінець червня та індикативні цілі на кінець вересня було виконано. Крім того, також було досягнуто більшості структурних контрольних показників. Відповідно, це відкрило шлях для розгляду Виконавчою радою МВФ, що дало б змогу виплатити близько 900 мільйонів доларів.

"Я радий повідомити, що співробітники МВФ і українська влада досягли домовленості на рівні персоналу щодо другого перегляду EFF. Угода підлягає схваленню виконавчою радою МВФ, розгляд якої очікується в найближчі тижні", – зазначив представник МВФ Гевін Грей.

Раніше ми повідомляли, що місія Міжнародного валютного фонду починає обговорення заходів з представниками української влади щодо другого перегляду програми розширеного фінансування (EFF). Серед іншого мав обговорюватися стан виконання Україною взятих на себе зобов’язань.

Читайте також:
Єврокомісія схвалила виділення Україні майже 4,2 млрд євро в межах Ukraine Facility Єврокомісія схвалила виділення Україні майже 4,2 млрд євро в межах Ukraine Facility
Уряд Німеччини схвалив бюджет на 2025 рік - допомогу Україні скорочено Уряд Німеччини схвалив бюджет на 2025 рік - допомогу Україні скорочено
ЄБРР виділить Україні ще 200 млн євро на енергобезпеку ЄБРР виділить Україні ще 200 млн євро на енергобезпеку
Україна в рамках Ukraine Facility розраховує отримати наступні 4,1 млрд євро допомоги від ЄС у вересні Україна в рамках Ukraine Facility розраховує отримати наступні 4,1 млрд євро допомоги від ЄС у вересні