USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 6 0 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Путін визнав "снарядний голод" у російській армії

Міноборони РФ впроваджує "вимушені ліміти"
Путін
Путін
Джерело: відкриті джерела

Російський диктатор Путін визнав, що в росії є проблема зі снарядами, через що вводяться ліміти для військових. Таку заяву Путіна поширюють росЗМІ

"Я зараз не хочу давати оцінку раціональності прийняття рішень на різних рівнях військового управління, але зараз Генштаб та Міноборони змушені запроваджувати певні ліміти", - заявив Путін.

Також диктатор зазначив, що українські військові за добу нібито використовують до 5 тисяч снарядів. Проте російський диктатор сказав, що військові РФ використовують "значно більше" снарядів. Звідки у нього такі розрахунки - не відомо.

У РФ розпочався технічний голод: Буданов розповів, з якими проблемами зіткнулися окупанти

Російська армія з початку осені почала зіштовхуватися з технічним голодом, наразі їм критично не вистачає танків. Про це заявив начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов.

"Російська армія стикається з майже ідентичними проблемами, з якими стикаємось і ми. Тільки ми з березня, а вони – приблизно з початку осені. Як у нас проблема зі снарядами до артилерії, яку ми вирішуємо завдяки партнерам, – так і в них це почалося", - зазначив він.

При цьому пояснив, що у росіян зараз спостерігаються проблеми із запасами осколково-фугасних снарядів до танків та ракетами до РСЗВ.

"Зараз росіяни також по всьому світу шукають, де придбати снаряди 122 та 152 мм, танкові осколково-фугасні постріли та реактивні снаряди до "Град" та "Ураганів", – розповів начальник ГУР.

Читайте також:
Між РФ і Саудівською Аравією зростає напруга через скорочення видобутку нафти, - WSJ Між РФ і Саудівською Аравією зростає напруга через скорочення видобутку нафти, - WSJ
Експерти завершили дослідження фрагментів тіл на місці ракетного удару по Дніпру. Кількість жертв збільшилась Експерти завершили дослідження фрагментів тіл на місці ракетного удару по Дніпру. Кількість жертв збільшилась
"Якщо старійшини дозволять джихад – ми завоюємо країну". Таліби розпочали збройний конфлікт з Іраном
Для української розвідки під час операції в Бєлгородській області зібрали цінну інформацію, – ГУР Для української розвідки під час операції в Бєлгородській області зібрали цінну інформацію, – ГУР