USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

У Німеччині третій день шукають 9-річну дівчинку з України

Дівчинка пішла до школи, однак так там і не з'явилася
Зникла дівчинка Валерія

Зникла дівчинка Валерія

Джерело: відкриті джерела

У німецькому місті Дебельн третій день шукають дівчинку Валерію, яка зникла вранці 3 червня дорогою до школи. Про це пише німецьке видання Bild.

Відомо, що Валерію батьки бачили близько 6:50 ранку, коли вона вийшла з дому, щоб сісти на автобус до школи. Проте в школі дівчинка так і не з’явилась.

Відеозаписи і свідчення водія автобуса підтвердили, що дівчинка не їхала до школи звичайним автобусом. Тому поліція не виключає, що у справі фігурують зловмисники.

Наразі водолази обстежують русло річки Мульде, пошукові собаки намагаються знайти слід дівчинки по запаху, також містечком проїжджають патрульні машини. Сьогодні пошуки продовжились з допомогою дронів і собак.

Німецькі ЗМІ пишуть, що поліція "не виключає злочину". Правоохоронці перевіряють повідомлення про випадок, який стався з іншою школяркою з Дебельна 29 травня. Тоді дівчинка розповідала, що поблизу навчального закладу до неї підходив незнайомий чоловік і, побачивши, що вона гладить кота, пропонував їй показати інших котів.

Читайте також:
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
Зеленський зідзвонився з Трампом: Сторони домовились про особисту зустріч Зеленський зідзвонився з Трампом: Сторони домовились про особисту зустріч
Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю
Британія обіцяла подвоїти допомогу Україні Британія обіцяла подвоїти допомогу Україні