USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30
Втрати орків: 5 7 1 3 5 0 (+1230)
USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30

У Києві викрили злочинну групу, яка заволоділа будівлями і укриттями держпідприємства

Учасники злочинної групи підробили документи від імені ексдиректора держпідприємства, які дозволяли відчужити державне майно
Зловмисники, які незаконно заволоділи будівлями та укриттями в Києві_1
Зловмисники, які незаконно заволоділи будівлями та укриттями в Києві
Джерело: Telegram Офіс Генпрокурора

За процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури м. Києва повідомлено про підозру посадовцю держпідприємства та восьми учасникам злочинної групи, які шахрайським шляхом заволоділи будівлями та укриттями державного підприємства одного з Міністерств України. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Їм інкриміновано шахрайство, підроблення та використання підроблених документів, зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги, несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, а також легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 365-2, 3 ст. 28, ч. 3 ст. 362, ч. 3 ст. 209 КК України)", – йдеться в повідомленні.

Слідство встановило, що зловмисники організували протиправну схему двоє жителів м. Києва. Один з них, будучи посадовою особою державного підприємства, підшукав об’єкти нерухомого майна, які не використовуються у господарській діяльності цього підприємства.

Інші учасники злочинної групи підробили документи від імені колишнього директора держпідприємства, які дозволяли відчужити державне майно. На підставі цих документів державний реєстратор здійснив незаконне відчуження державних об’єктів на підставних осіб для подальшого перепродажу.

Всього організованою групою реалізовано 7 об’єктів державного підприємства загальною площею 1500 м кв на суму 24 млн грн. З них – п'ять підвальних приміщень, які використовувалися як укриття, та дві будівлі. На даний час на всі ці об’єкти нерухомості накладено арешт.

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів учасникам злочинної групи. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Читайте також:
Синя гілка метро в столиці запрацює у вересні, – Кличко Синя гілка метро в столиці запрацює у вересні, – Кличко
Знесення садиби Зеленських: Співвласнику будівлі обрали запобіжний захід Знесення садиби Зеленських: Співвласнику будівлі обрали запобіжний захід
Підозру за хабар у 170 тис доларів отримав другий прокурор Підозру за хабар у 170 тис доларів отримав другий прокурор
Підтоплення синьої гілки метро у Києві: Прокуратура повідомила про підозру двом посадовцям Підтоплення синьої гілки метро у Києві: Прокуратура повідомила про підозру двом посадовцям