USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

У Києві під час ремонтних робіт обвалився Дегтярівський міст: UWN дізнався, як це сталося

На мосту вже достатній час триває ремонт
обвал Дегтярівського мосту
Джерело: UWN

У Києві на вулиці Олександра Довженка під час реконструкційних робіт на Дегтярівському мосту стався обвал балок шляхопроводу. Про це повідомили в КМДА.

За даними адміністрації, причини обвалу встановлюють експерти, які вже працюють на місці.

За попередньою інформацією, жертв і постраждалих немає.

"У "Київавтодорі" зазначили, що відповідальність за проведення робіт на об'єкті несе безпосередньо підрядник. Усі служби працюють на місці інциденту, вживаються заходи для ліквідації наслідків", - ідеться в повідомленні.

Також зазначається, що рух транспорту на ділянці вул. Олександра Довженка планується відновити до 05:00 2 жовтня.

Як стався обвал?

У коментарі телеканалу UWN інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин, який був присутній на місці інциденту під час обвалу, розповів, що сьогодні був перший монтаж балок на оновленому Дегтярівському шляхопроводі.

"Це завжди хвилюючий день у всіх московитів як воно починається так воно і піде потім і мостовиків. Змонтували вже 6 балок успішно, все було з дотриманням технологій... сьому балку підняли, вона поводила себе, наче так само, як і всі балки попередні і ніщо не віщувало, що може щось статися не так", - розповів він.

Після чого, за словами Авдокушина, сьома балка почала неприродно згинатися і луснула, зачепивши інші балки. Після цього почався ефект доміно, усі шість балок, одна за одною, почали ламатися. Це особливість таких балок. Вони розраховані тільки на вертикальне навантаження, при горизонтальному навантаженні вони легко ламаються, що власне і сталося.

"Можливо невірний розрахунок або десь змістили тяжіння, або одні крючки чомусь натягнули сильніше ніж інші, це все може потенційно бути. Але ніхто зараз не буде стверджувати, чому так відбулося. Я можу сказати тільки те, що я бачив, що балка себе вела так, як вона не має себе вести", - додав оглядач.

Як відомо, реконструкція мосту розпочалася 2023 року. Його ремонт оцінили майже в мільярд гривень (тендер у Prozorro був на 934 мільйони грн).

У рамках реконструкції планують замінити шляхопровід повністю, а заразом оновити і всю транспортну розв'язку. На мосту збиралися розібрати опори, прогони і фундаменти, щоб збільшити ширину з 28 до 40 метрів і облаштувати велодоріжки.

Завершити роботи планували до 30 листопада, але потім перенесли терміни до кінця року

Читайте також:
Чотирьох суддів Київського апеляційного суду викрили на хабарі Чотирьох суддів Київського апеляційного суду викрили на хабарі
СБУ знешкодила рейдерську банду, яка хотіла захопити паркувальний бізнес у Києві СБУ знешкодила рейдерську банду, яка хотіла захопити паркувальний бізнес у Києві
У Києво-Печерській лаврі представили колекцію У Києво-Печерській лаврі представили колекцію "скіфського золота". Фото, відео
Навмисно провокував конфлікти з військовими: У Києві затримали блогера Навмисно провокував конфлікти з військовими: У Києві затримали блогера