USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

У Чернігові замість відстороненого Атрошенка призначили тимчасового мера

Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако буде виконувати обов’язки міського голови рік
Олександр Ломако, в.о мера Чернігова
Олександр Ломако — в.о мера Чернігова
Джерело: Чернігівська міська рада

В Чернігові назначили тимчасового мера міста. Виконувачем обов'язків Чернігівського міського голови став секретар міськради Олександр Ломако. Про це інформує Чернігівська міська рада.

На сесійному засіданні були присутні 31 із 42 депутатів. 

"Головував на цьому засіданні Олександр Ломако – секретар міської ради та відтепер виконуючий обов'язки Чернігівського міського голови. Саме на нього згідно з чинним законодавством покладають функціональні обов'язки очільника міста на час відсутності Владислава Атрошенка", – говориться в повідомленні. 

ЩО БУЛО РАНІШЕ

В серпні минулого року міський голова Владислав Атрошенко дав розпорядження своєму водієві вивезти автівку дружини Tesla Model X за кордон. Зазначено, що діяв в умовах конфлікту інтересів, адже водій має забезпечувати транспортне обслуговування мера лише в межах виконання ним посадових обов’язків.

7 грудня судом Атрошенка було визнано винним в адміністративному правопорушенні щодо порушення окремих вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Мера на рік позбавили права обіймати посади, що пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, та наклали штраф у розмірі 6800 гривень. Атрошенка підтримували та приїжджали на судові засідання мери багатьох українських міст – наприклад, міський голова Києва Віталій Кличко, мери Львова Андрій Садовий та Дрогобича – Тарас Кучма. 

Львівській апеляційний суд скасував лише додатковий штраф, залишивши в силі основні покарання – відсторонення на рік від посади і основний штраф.

Читайте також:
Створення Національного меморіального кладовища: Рада перенесла місце Створення Національного меморіального кладовища: Рада перенесла місце
Парламент дозволив НАЗК перевіряти майно посадовців, придбане до держслужби Парламент дозволив НАЗК перевіряти майно посадовців, придбане до держслужби
Фінляндія не дозволила екстрадувати в Україну російського неонациста Яна Петровського Фінляндія не дозволила екстрадувати в Україну російського неонациста Яна Петровського
Рада проголосувала за збільшення чисельності НАБУ Рада проголосувала за збільшення чисельності НАБУ