USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

США нададуть Україні 250 млн доларів на підтримку фермерів

Нова допомога піде на розвиток сільськогосподарської інфраструктури та розширення інших маршрутів експорту збіжжя
фермери
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Очільниця Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Пауер у вівторок оголосила, що Україна отримає додаткові 250 мільйонів доларів на допомогу фермерам, які потерпають від блокування експорту зерна після повномасштабного вторгнення Росії. Про це пише Reuters.

Під час візиту до Одеси голова USAID заявила, що нова допомога піде на розвиток сільськогосподарської інфраструктури та розширення інших маршрутів експорту збіжжя.

Вона також закликала уряди інших країн та приватний сектор надати ще 250 млн доларів, щоб допомогти фермерам, які постраждали від дій Росії, та стимулювати економіку України в довгостроковій перспективі.

Днем раніше Пауер відвідала штаб-квартиру Державної служби з надзвичайних ситуацій у Києві, де оголосила про виділення понад 500 мільйонів доларів гуманітарної допомоги та передала ДСНС обладнання на суму 2,3 мільйона доларів.

Читайте також:
Далекобійні ракети і не тільки. Адміністрація Байдена оголосила про додаткову безпекову допомогу Україні Далекобійні ракети і не тільки. Адміністрація Байдена оголосила про додаткову безпекову допомогу Україні
Україна до кінця року очікує від МВФ щонайменше 900 млн доларів Україна до кінця року очікує від МВФ щонайменше 900 млн доларів
За десять місяців поточного року в Україні зафіксували 250 тисяч жертв домашнього насильства За десять місяців поточного року в Україні зафіксували 250 тисяч жертв домашнього насильства
Зеленський в останню мить скасував онлайн-брифінг для сенаторів США, а низка республіканців залишила конференцію: У чому причина? Зеленський в останню мить скасував онлайн-брифінг для сенаторів США, а низка республіканців залишила конференцію: У чому причина?