USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Румунія найближчим часом удвічі збільшить транзитні потужності для українського зерна

Для цього передбачені морські і залізничні шляхи
зерно

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Румунія планує найближчим часом збільшити удвічі свої транзитні потужності для зерна з України. Про це заявив міністр транспорту та інфраструктури Румунії Сорін Гріндяну, передає Romania-Insider.

За його словами, йдеться про збільшення до 4 млн тонн транзитних потужностей. Також міністр додав, що для цього передбачені морські і залізничні шляхи.

При цьому Гріндяну уточнив що, Сулинський канал, де розташовані дунайські порти України, є єдиною альтернативою для морського транспорту. Він, за словами міністра, буде оптимізований в рамках фінансованого проєкту ЄС вартістю 18 млн євро.

Пізніше Румунія планує залучити інвестиції в 1 мільярд євро для розвитку залізничного сполучення порту Констанца, а також у проєкти дорожньої та залізничної інфраструктури, які є критично важливими для післявоєнної відбудови України.

Нагадаємо, ми писали, що Польща, Румунія, Болгарія, Угорщина та Словаччина звернуться до Європейського Союзу з проханням продовжити заборону імпорту сільгосппродукції з України після 15 вересня, аби уникнути серйозних порушень на ринку. 

Читайте також:
Ще три судна із зерном та залізною рудою вийшли з українських портів Ще три судна із зерном та залізною рудою вийшли з українських портів
Місія МВФ прибула в Україну Місія МВФ прибула в Україну
Ситуація із тимчасовим бюджетом США не зупинить надходження допомоги Україні, - МЗС Ситуація із тимчасовим бюджетом США не зупинить надходження допомоги Україні, - МЗС
Болгарія на два місяці заборонила імпорт насіння соняшника з України Болгарія на два місяці заборонила імпорт насіння соняшника з України