USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Румунія найближчим часом удвічі збільшить транзитні потужності для українського зерна

Для цього передбачені морські і залізничні шляхи
зерно

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Румунія планує найближчим часом збільшити удвічі свої транзитні потужності для зерна з України. Про це заявив міністр транспорту та інфраструктури Румунії Сорін Гріндяну, передає Romania-Insider.

За його словами, йдеться про збільшення до 4 млн тонн транзитних потужностей. Також міністр додав, що для цього передбачені морські і залізничні шляхи.

При цьому Гріндяну уточнив що, Сулинський канал, де розташовані дунайські порти України, є єдиною альтернативою для морського транспорту. Він, за словами міністра, буде оптимізований в рамках фінансованого проєкту ЄС вартістю 18 млн євро.

Пізніше Румунія планує залучити інвестиції в 1 мільярд євро для розвитку залізничного сполучення порту Констанца, а також у проєкти дорожньої та залізничної інфраструктури, які є критично важливими для післявоєнної відбудови України.

Нагадаємо, ми писали, що Польща, Румунія, Болгарія, Угорщина та Словаччина звернуться до Європейського Союзу з проханням продовжити заборону імпорту сільгосппродукції з України після 15 вересня, аби уникнути серйозних порушень на ринку. 

Читайте також:
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
Зеленський зідзвонився з Трампом: Сторони домовились про особисту зустріч Зеленський зідзвонився з Трампом: Сторони домовились про особисту зустріч
Британія обіцяла подвоїти допомогу Україні Британія обіцяла подвоїти допомогу Україні
МВФ змінює свого представника в Україні МВФ змінює свого представника в Україні